d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Utazás > Hová?
Prev13456711Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jun 2 2014 03:04pm
Nem hiszem el hogy még nem volt:
Finnországba természetesen.

Quote (fahrii @ Jun 2 2014 09:48pm)
Elutaznék Pestre és kurvákra költeném.



ez kb, csak nem akartam nagyon részletezni
valami szar szoba, ofc edzés meg sok kaja az nem maradhatni ki
meg napi 2-3 kurva
és tök jól ellenék egy hétig


abban a pillanatban, hogy kurvákra kéne költened a pénzed, tanulnál meg csajozni te bolygó zsidó

This post was edited by jarabekg on Jun 2 2014 03:05pm
Member
Posts: 9,506
Joined: Feb 4 2007
Gold: 14,569.00
Jun 2 2014 03:06pm
Madagaszkarra, kb 20 evvel ezelott, amikor meg nem volt felegetve
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Jun 2 2014 03:12pm
USA
gf kint van jelenleg, és hiányzik
feels
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 2 2014 03:13pm
vietnamba 40-50 évvel ezelőttre
spectator módba

nézni hogy nyomattyák
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 2 2014 03:15pm
Quote (Namechange @ 2 Jun 2014 23:12)
USA
gf kint van jelenleg, és hiányzik
feels


megcsalt
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jun 2 2014 03:16pm
Quote (Rawen @ Jun 2 2014 10:15pm)
megcsalt


lelőtték
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 2 2014 03:17pm
Quote (jarabekg @ 2 Jun 2014 23:16)
lelőtték


miután megcsalta
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Jun 2 2014 03:18pm
:rofl:
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Jun 2 2014 03:20pm
elmennék hollandiába haverokkal
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jun 2 2014 03:21pm
Quote (Rawen @ Jun 2 2014 10:17pm)
miután megcsalta


le supreme gengtleman face
Go Back To Magyar Topic List
Prev13456711Next
Add Reply New Topic New Poll