Quote (bajcli @ 28 May 2014 20:33)
szerintem a fulfilnek akkor sincs ilyen vonzata, az elejere meg kellene valami, mer igy full hunglish
de annyira nem erdekel, majd ha lesz otvenezer forintom egy c2-re, visszajovok vitatkozni
ne kötekedj a haverommal jó