Quote (sylke @ 29 May 2014 23:05)
néztem 5 percig, aztán csak egy kérdésem lenne:
KI A FASZOM AKAR ILYENEKET TANULNI?
tejoisten, én már ettöl az 5 perctöl is majdnem felkötöttem magam
Quote (Vismajor @ 29 May 2014 23:09)
5 percig néztem
egészen addig amíg leírja, hogy tehetlensége tehetetlensége helyett
neki is járna plusz pont a fogyatékosságra
np sracok