Quote (Nerz8 @ 26 May 2014 17:17)
szerintem vágjuk is akkor bele
szerintetek létezik isten?
ha lenne isten, akkor már rég megnyertem volna az ötöst
helyette itt szenvedek ebben a geci mocsok országban
inkább nyírna ki écel vagy rákkal de nem, szenvedj
már megint hagy szenvedni
XDS:DS:X:DSDx:X:DS