d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Syl
Prev1345679Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
May 26 2014 08:33am
Quote (Senee @ May 26 2014 04:33pm)
http://1.ii.gl/6HDERCr.jpg


de aranyos
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
May 26 2014 08:36am
nem mondom hogy ezek a fedoras barmok nem gazak, de azert a kereszteny emberek szerintem meg mindig nagyobb rakok

inb4 tips fedora
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
May 26 2014 08:39am
Quote (jarabekg @ 26 May 2014 16:36)
nem mondom hogy ezek a fedoras barmok nem gazak, de azert a kereszteny emberek szerintem meg mindig nagyobb rakok

inb4 tips fedora


és ez hogy jött ide
ja közben megnéztem nerc linkjét

This post was edited by Rawen on May 26 2014 08:39am
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
May 26 2014 08:43am
Quote (jarabekg @ 26 May 2014 16:36)
nem mondom hogy ezek a fedoras barmok nem gazak, de azert a kereszteny emberek szerintem meg mindig nagyobb rakok

inb4 tips fedora


ugyanannyira rák az elvakult keresztény meg ez a fedora ateista is csak a skála 2 különböző végén vannak
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
May 26 2014 08:43am
Quote (Rawen @ 26 May 2014 16:43)
ugyanannyira rák az elvakult keresztény meg ez a fedora ateista is csak a skála 2 különböző végén vannak


waifu ftw
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
May 26 2014 09:07am
Quote (jarabekg @ May 26 2014 03:36pm)
nem mondom hogy ezek a fedoras barmok nem gazak, de azert a kereszteny emberek szerintem meg mindig nagyobb rakok

inb4 tips fedora


Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
May 26 2014 09:17am
szerintem vágjuk is akkor bele

szerintetek létezik isten?
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
May 26 2014 09:18am
Quote (Nerz8 @ May 26 2014 04:17pm)
szerintem vágjuk is akkor bele

szerintetek létezik isten?


igen

és fedorát hord
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
May 26 2014 09:19am
Quote (Nerz8 @ 26 May 2014 17:17)
szerintem vágjuk is akkor bele

szerintetek létezik isten?


igen
orban viktor az
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
May 26 2014 09:20am
Quote (Nerz8 @ 26 May 2014 17:17)
szerintem vágjuk is akkor bele

szerintetek létezik isten?


ha lenne isten, akkor már rég megnyertem volna az ötöst
helyette itt szenvedek ebben a geci mocsok országban
inkább nyírna ki écel vagy rákkal de nem, szenvedj
már megint hagy szenvedni
XDS:DS:X:DSDx:X:DS
Go Back To Magyar Topic List
Prev1345679Next
Add Reply New Topic New Poll