d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > An Hero
Prev13456728Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
May 25 2014 04:21am
Quote (Rawen @ 25 May 2014 12:19)
dat delusion
tegnap óta kb folyamatosan hannibalt nézek és már akaratlanul is pszichoanalizálom amit olvasok(ofc 0 tudás van mögötte de azért érdekes)


Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
May 25 2014 04:23am
Quote (Saenchai @ May 25 2014 11:20am)
szerintem fahrii-ra hasonlít


szerintem közelsem, fahrii magát hibáztatja nem a többi embert és van önkritikája
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
May 25 2014 04:24am
Quote (BmA_BeMyAngel @ May 25 2014 11:00am)
https://www.youtube.com/watch?v=9qe7ikxzqe0




rici is mondott nekem anno olyanokat hogy amikor ilyen boldog párokat lát az utcán akkor hasonló feeleket él át



http://3.ii.gl/A_l2vs.png


Nekem is rici jutott eszembe. Meg az az awkward nevetes is stimmel.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
May 25 2014 04:24am
Quote (SummertimeClothes @ 25 May 2014 12:21)
http://i0.kym-cdn.com/photos/images/newsfeed/000/684/058/5eb.jpg


Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
May 25 2014 04:34am


>csapatod bmwvel
>leszarnak
>másnap látod ahogy egy izmos gyönyörű fekete csődör karjaiban van és nyelvelnek

Minden értelmes ember ilyenkor vagy kiveri vagy elmegy kurvázni, kivéve ha van fegyvered, god bless america.
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
May 25 2014 04:36am
Quote (TrollBoss @ May 25 2014 12:21pm)
fahrii impotens, nem igényli a pinát


Quote (BmA_BeMyAngel @ May 25 2014 12:23pm)
szerintem közelsem, fahrii magát hibáztatja nem a többi embert és van önkritikája


kinézetre fárira hasonlít legjobban a jspsek közül

belsőre rici, mondjuk rici még csúnya is, úgyhogy nem teljesen hasonló a történet
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
May 25 2014 04:38am
https://www.facebook.com/elliot.rodger.3

Ez vajon legit?
Ha igen ezentúl jobban vigyázok azokkal akiknek sok selfiejük van : D
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
May 25 2014 04:39am
Quote (BmA_BeMyAngel @ May 25 2014 11:23am)
szerintem közelsem, fahrii magát hibáztatja nem a többi embert és van önkritikája


éppen arra gondoltam, hogy ez a srác rici fahrii testében rrc pénztárcájával, tehát így kb az összes social awkward a subról simán benne van, de így kb hármójuk aszpergerével együtt
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
May 25 2014 04:41am
Quote (jarabekg @ May 25 2014 11:39am)
éppen arra gondoltam, hogy ez a srác rici fahrii testében rrc pénztárcájával, tehát így kb az összes social awkward a subról simán benne van, de így kb hármójuk aszpergerével együtt


fahrii azért kivan baszva, ez a gyerek full csoffatt lel
Go Back To Magyar Topic List
Prev13456728Next
Add Reply New Topic New Poll