d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Tatto > Normális Topic Kemtől
Prev13456Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
May 24 2014 01:40pm
Quote (Rawen @ 24 May 2014 21:33)
istenem ez az egyik legszánalmasabb dolog amikor felvarratnak valami keleti szöveget(akár indiai, kínai, thai, japán etc) mert az milyen egzotikus


Nha az a masik nagy nyomorultsag, yep. A csiposlevest a keleti betukkel odabasszak a honalj ala.
Itt leagalabb annyi volt, hogy a verset elvileg maga irta, es legyen akarmilyen, neki jelent az valamit, de ha mar ezt megcsinalta, legalabb vmi bolcsesznek szolt volna, hogy forditsa le es ne google translate.
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
May 24 2014 01:48pm
Quote (Rawen @ May 24 2014 08:33pm)
istenem ez az egyik legszánalmasabb dolog amikor felvarratnak valami keleti szöveget(akár indiai, kínai, thai, japán etc) mert az milyen egzotikus


Ismerek egy csajt akinek ra van tetovalva hogy 友 (barat) a bokajara, az nem nezett ki rosszul.
Member
Posts: 2,414
Joined: Feb 18 2013
Gold: 1,666.69
May 25 2014 11:25am
http://1337tattoos.com/

Van egy jobb tetkós oldal is, de azt sajnos nem találom.
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
May 25 2014 11:32am
egy egész pofámat beterítő kurva nagy jobbik logot tervezek
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
May 25 2014 11:32am
Quote (Volvodka @ May 25 2014 06:25pm)
http://1337tattoos.com/

Van egy jobb tetkós oldal is, de azt sajnos nem találom.


Tenyleg vannak jok.

Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
May 25 2014 11:37am
Quote (Volvodka @ May 25 2014 07:25pm)
http://1337tattoos.com/

Van egy jobb tetkós oldal is, de azt sajnos nem találom.





nekem az ilyen geometriás tetkók a kedvenceim, de még mindig nem vagyok biztos benne, hogy szükségem van tetoválásra, meg pénzem sincs rá
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
May 25 2014 11:38am
Quote (Karan2_Returned @ May 24 2014 08:48pm)
Ismerek egy csajt akinek ra van tetovalva hogy 友 (barat) a bokajara, az nem nezett ki rosszul.


marmint a csaj?
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
May 25 2014 11:54am
Quote (tevetava @ 25 May 2014 19:32)
egy egész pofámat beterítő kurva nagy jobbik logot tervezek


Te is?
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
May 25 2014 12:26pm
Quote (tevetava @ May 25 2014 07:32pm)
egy egész pofámat beterítő kurva nagy jobbik logot tervezek


+1 horogkeresztet
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
May 25 2014 03:51pm
Quote (bazdmegmarnemtudom @ 25 May 2014 20:26)
+1 horogkeresztet


Azt a faszom fole.
Go Back To Magyar Topic List
Prev13456Next
Add Reply New Topic New Poll