d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Pentek Esti Topik
Prev13456Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
May 22 2014 08:06am
Quote (Anarkin @ May 22 2014 11:46am)
szerintem ez mindenkinél alap :D


szerintem kiskorom ota nem furodtem kadban, a fekvogipszes idoszakokat leszamitva
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
May 22 2014 08:08am
Quote (cowding @ May 21 2014 07:10pm)
n, szőnyeg van lerakva és kurvasok vizet fel tud szivni meg gyorsan szárad (padlófűtés, meleg)

mielőtt kilépek igy "lesöpröm" magamrol a vizet kicsit, de semmi egyéb


ez
kivéve ha asszonnyal tusolok és ha ő lép ki először mert akkor nincs elég hely szal inkább a kádban törülközöm (panel..)
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
May 22 2014 08:09am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ May 22 2014 03:54pm)
én előtte szoktam letusolni, hogy a fürdés közben a víz ne legyen koszos, szerintem így értelmesebb


hát de fürdés közben meg megizzadsz, miután megmostad magad
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
May 22 2014 08:27am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 22 May 2014 15:54)
én előtte szoktam letusolni, hogy a fürdés közben a víz ne legyen koszos, szerintem így értelmesebb


de úgyis belevered a fürdővízbe, szóval utána is le kell fürdened
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
May 22 2014 08:30am
Quote (Saenchai @ 22 May 2014 15:09)
hát de fürdés közben meg megizzadsz, miután megmostad magad


Quote (MarcusD @ 22 May 2014 15:27)
de úgyis belevered a fürdővízbe, szóval utána is le kell fürdened


általában utána is leszoktam, ha beleverni nem is
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 22 2014 08:42am
Quote (MarcusD @ 22 May 2014 16:27)
de úgyis belevered a fürdővízbe, szóval utána is le kell fürdened


az fári volt, ugye?
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
May 22 2014 08:51am
es a furdovizet hany nap utan dobjatok ki?
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
May 22 2014 08:52am
Quote (bajcli @ 22 May 2014 16:51)
es a furdovizet hany nap utan dobjatok ki?


en lefagyasztom, hogy meg masnap is lehessen hasznalni
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 22 2014 08:53am
Quote (bajcli @ May 22 2014 02:51pm)
es a furdovizet hany nap utan dobjatok ki?


én addig eszem amig el nem fogy
anyámét is
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
May 22 2014 08:53am
Quote (bajcli @ 22 May 2014 16:51)
es a furdovizet hany nap utan dobjatok ki?


rogton kidobom hasznalat utan

miert hasznaljam azt mikor minden nap van friss furdoviz? : D
szerintem szanalmas ezen sporolni
Go Back To Magyar Topic List
Prev13456Next
Add Reply New Topic New Poll