d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Kenyér Poll
Prev13456729Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 1,860
Joined: Nov 21 2006
Gold: 2.70
May 18 2014 06:40am
spar budget toast kenyér, kíválóan eláll a koliban. akár két hétig is.
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
May 18 2014 06:49am
mindig a vegenel, de jellemzoen csak piritost szoktam enni kenyerbol, vagy melegszendvicset csinalok belole anyuneknal, kenyeret magamnak sose veszek
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
May 18 2014 06:51am
Quote (Xundu @ 18 May 2014 14:40)
spar budget toast kenyér, kíválóan eláll a koliban. akár két hétig is.


mondjuk az ilyet nem tudom hogyan lehet megenni, száraz semmi az egész
Member
Posts: 1,860
Joined: Nov 21 2006
Gold: 2.70
May 18 2014 06:54am
Quote (Rawen @ 18 May 2014 14:51)
mondjuk az ilyet nem tudom hogyan lehet megenni, száraz semmi az egész


vajkrémmel, vagy házi májkrémmel szoktam.
Member
Posts: 2,669
Joined: Oct 15 2010
Gold: 133.37
May 18 2014 06:54am
Quote (Vismajor @ 18 May 2014 14:31)
én még nem találkoztam nővel aki rendesen kenyeret tud vágni, viccen kívül
mindegyik szerencsétlen volt, mostani barátnőm a legjobb eddig a konyhában de mikor elkezdett kenyeret vágni inkább kivettema  kezéből mielött lereszeli a csuklóját v nemtom

de lehet h csak azok a nők voltak nyomik (a kövérségük és ocsmányságuk mellett) akikkel én találkoztam


hát nem tudom. anyu, nagyszülők sokkal ügyesebben vágnak kenyeret mint én valaha is fogok.

Quote (Xundu @ 18 May 2014 14:40)
spar budget toast kenyér, kíválóan eláll a koliban. akár két hétig is.


Toast kenyér csak háromszögszendvicsnek jó. Nyersen no need.



Ekőbb jutott eszembe a ,,nem eszek kenyeret" opció, mint a ,,szeletelt kenyér". Well done
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
May 18 2014 06:56am
anyukám mindig felvágja nekem 8^)
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 18 2014 07:06am
Quote (MarcusD @ 18 May 2014 14:56)
anyukám mindig felvágja nekem 8^)


de csak mer még erre is képtelen vagy
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
May 18 2014 07:10am
Quote (Xundu @ 18 May 2014 14:40)
spar budget toast kenyér, kíválóan eláll a koliban. akár két hétig is.


az ilyen toast kenyerektől instant hányingerem van, nem értem két hetesen hogy tudod megenni
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
May 18 2014 07:13am
Quote (Xundu @ 18 May 2014 14:54)
vajkrémmel, vagy házi májkrémmel szoktam.


én is voltam koleszos 0 pénzzel de inkább vettem pár zsemlét mint ilyet
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
May 18 2014 07:15am
Quote (Rawen @ 18 May 2014 13:26)
ja, elég jó, ha az embernek van munkahelye és csak magára kell költeni, nn barátnő meg hasonló dolgok


mit dolgozol? anime history class?
Go Back To Magyar Topic List
Prev13456729Next
Add Reply New Topic New Poll