Quote (Vismajor @ 18 May 2014 14:31)
én még nem találkoztam nővel aki rendesen kenyeret tud vágni, viccen kívül
mindegyik szerencsétlen volt, mostani barátnőm a legjobb eddig a konyhában de mikor elkezdett kenyeret vágni inkább kivettema kezéből mielött lereszeli a csuklóját v nemtom
de lehet h csak azok a nők voltak nyomik (a kövérségük és ocsmányságuk mellett) akikkel én találkoztam
hát nem tudom. anyu, nagyszülők sokkal ügyesebben vágnak kenyeret mint én valaha is fogok.
Quote (Xundu @ 18 May 2014 14:40)
spar budget toast kenyér, kíválóan eláll a koliban. akár két hétig is.
Toast kenyér csak háromszögszendvicsnek jó. Nyersen no need.
Ekőbb jutott eszembe a ,,nem eszek kenyeret" opció, mint a ,,szeletelt kenyér". Well done