d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo Ii Ladder Reset: Május 27. > A Szokásos Kedd Este
Prev13456739Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 16 2014 07:02am
de most akkor kitörlik a karim??!?!?!
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
May 16 2014 07:03am
hívd a kdnp-s barátokat, jézus hátha megsegít

This post was edited by Rawen on May 16 2014 07:03am
Member
Posts: 95
Joined: Feb 11 2008
Gold: 0.63
May 16 2014 07:04am
Quote (RRC @ May 16 2014 10:43am)
játszik veled a halál


nana.. azért vegyétek észre magatokat.. ennyire nemkéne...az elit sznob RRC nem akar ilyen jöttment emberekkel játszani
hát mégis hogy gondoljátok? fogjatok vissza magatokat 1 picit
nem szabad erőltetni, még a végén szóra sem fog méltatni titeket
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 16 2014 07:30am
Quote (BrN @ May 16 2014 01:04pm)
nana.. azért vegyétek észre magatokat.. ennyire nemkéne...az elit sznob RRC nem akar ilyen jöttment emberekkel játszani
hát mégis hogy gondoljátok? fogjatok vissza magatokat 1 picit
nem szabad erőltetni, még a végén szóra sem fog méltatni titeket


most minek játszol rá? ezzel akarsz nekik benyalni?! statuálva, hogy te bizony velük vagy és beakarsz illeszkedni
Member
Posts: 95
Joined: Feb 11 2008
Gold: 0.63
May 16 2014 07:38am
Quote (Senee @ May 16 2014 01:30pm)
most minek játszol rá? ezzel akarsz nekik benyalni?! statuálva, hogy te bizony velük vagy és beakarsz illeszkedni


te miről beszélsz? egyszerűen idegesítő rrc nagyképűsége a semmire, nem kell ezt túlgondolnod

This post was edited by BrN on May 16 2014 07:39am
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 16 2014 07:48am
Quote (BrN @ May 16 2014 01:38pm)
te miről beszélsz? egyszerűen idegesítő rrc nagyképűsége a semmire, nem kell ezt túlgondolnod


teljesen felesleges neki bármit írni
amig nem koppan a kis buksija addig éli a kishercegek mindennapjait
pont leszarja ki mit mond
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
May 16 2014 08:13am
Quote (Rawen @ May 16 2014 02:03pm)
hívd a kdnp-s barátokat, jézus hátha megsegít


neki valszeg vannak barátai te meg egy szobában élsz és lenézel mindenkit, irigylésre méltó

sztem blokkold őt is az a tuti

This post was edited by TuskesVanek on May 16 2014 08:15am
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 16 2014 08:14am
Quote (TuskesVanek @ May 16 2014 02:13pm)
neki valszeg vannak barátai te meg egy szobában élsz és lenézel mindenkit, irigylésre méltó


hagyd rá
fulladjon bele a gőgjébe
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
May 16 2014 08:52am
csináljatok majd progress topicot
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
May 16 2014 08:53am
Quote (zsansaccount @ 16 May 2014 16:52)
csináljatok majd progress topicot

oksamoksa

Go Back To Magyar Topic List
Prev13456739Next
Add Reply New Topic New Poll