Quote (fahrii @ May 15 2014 01:54pm)
Amúgy egy wow mi újat tud mutatni egy olyan embernek aki már belevert 10000 órát. Tényleg érdekel, nekem fingom sincs ezekről. Egyszer elkezdtem (mikor adtak freebe egy startert) és 25. szint után meguntam.
Quote (Rawen @ May 15 2014 02:05pm)
max lvl-en kezdődik a játék
Akár.
De ez elég sokrétű.. én pl imádok lvlingezni is, mert gecire beleélem magam, hogy én vagyok a hős aki segít a falunak meg megyek a dzsungelben vadászok halászok, gyűjtögetek etc
De ja, van akit untat a lvling és power lvl meg fizet azért, hogy más szintezzen helyette lól
És ja, max szinten meg kezdődik a pvp, pve, mehetsz raidekbe 10 playeres, normal, hc, 25 playeres vagy mehettek az ellenséges frakció városát bevenni 2x40es bandában :XD az nagy fun
Vagy pvp aréna 2v2, 3v3, 5v5..mindnek megvan a maga szépsége + városon kivül 1v1, battlegroundok, warsong gulch (ilyen capture the flag mód) iszonyat élvezetes mentek ott varázslók harcosok, gyógyítók és le kell győzni a másikat, elcsenni a zászlót, védeni a sajátot etc, kibaszott jó
szóval ja, a javarésze max szinten kezdödik a dolognak
de van aki élvezi a levelingezést is
This post was edited by Senee on May 15 2014 08:11am