d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Wildstart Topic
Prev1345678Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
May 15 2014 07:38am
blank
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
May 15 2014 07:39am
Quote (TuskesVanek @ 15 May 2014 15:38)
blank


xD
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
May 15 2014 07:43am
Quote (Floodban @ May 15 2014 02:39pm)
xD


this
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 15 2014 07:46am
én sztem nem kezdem el
igy se jut idöm baszki rendesen mindenre
wowzni, hearthstonezni

szemét világ
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
May 15 2014 07:54am
Quote (Senee @ 15 May 2014 14:46)
én sztem nem kezdem el
igy se jut idöm baszki rendesen mindenre
wowzni, hearthstonezni

szemét világ


Amúgy egy wow mi újat tud mutatni egy olyan embernek aki már belevert 10000 órát. Tényleg érdekel, nekem fingom sincs ezekről. Egyszer elkezdtem (mikor adtak freebe egy startert) és 25. szint után meguntam.
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
May 15 2014 07:55am
Quote (Rawen @ 15 May 2014 15:32)
nem működik ma már a havonta fizetős dolog egy új gamenél, muszáj mindenkinek átállni a micro transaction dolgokra


mas a celkozonseg elegge, mint a tobbi mmonal, amik mostanaban jottek ki, ezt a celkozonseget szerintem kifejezetten taszitana egy microtransactionos rendszer

mindenesetre kivancsi vagyok ra, majd kiderul, mi lesz a sorsa
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
May 15 2014 08:05am
Quote (fahrii @ 15 May 2014 15:54)
Amúgy egy wow mi újat tud mutatni egy olyan embernek aki már belevert 10000 órát. Tényleg érdekel, nekem fingom sincs ezekről. Egyszer elkezdtem (mikor adtak freebe egy startert) és 25. szint után meguntam.


max lvl-en kezdődik a játék
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 15 2014 08:11am
Quote (fahrii @ May 15 2014 01:54pm)
Amúgy egy wow mi újat tud mutatni egy olyan embernek aki már belevert 10000 órát. Tényleg érdekel, nekem fingom sincs ezekről. Egyszer elkezdtem (mikor adtak freebe egy startert) és 25. szint után meguntam.


Quote (Rawen @ May 15 2014 02:05pm)
max lvl-en kezdődik a játék


Akár.
De ez elég sokrétű.. én pl imádok lvlingezni is, mert gecire beleélem magam, hogy én vagyok a hős aki segít a falunak meg megyek a dzsungelben vadászok halászok, gyűjtögetek etc

De ja, van akit untat a lvling és power lvl meg fizet azért, hogy más szintezzen helyette lól
És ja, max szinten meg kezdődik a pvp, pve, mehetsz raidekbe 10 playeres, normal, hc, 25 playeres vagy mehettek az ellenséges frakció városát bevenni 2x40es bandában :XD az nagy fun
Vagy pvp aréna 2v2, 3v3, 5v5..mindnek megvan a maga szépsége + városon kivül 1v1, battlegroundok, warsong gulch (ilyen capture the flag mód) iszonyat élvezetes mentek ott varázslók harcosok, gyógyítók és le kell győzni a másikat, elcsenni a zászlót, védeni a sajátot etc, kibaszott jó

szóval ja, a javarésze max szinten kezdödik a dolognak
de van aki élvezi a levelingezést is

This post was edited by Senee on May 15 2014 08:11am
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
May 15 2014 08:13am
Quote (Senee @ May 15 2014 03:11pm)
Akár.
De ez elég sokrétű.. én pl imádok lvlingezni is, mert gecire beleélem magam, hogy én vagyok a hős aki segít a falunak meg megyek a dzsungelben vadászok halászok, gyűjtögetek etc

De ja, van akit untat a lvling és power lvl meg fizet azért, hogy más szintezzen helyette lól
És ja, max szinten meg kezdődik a pvp, pve, mehetsz raidekbe 10 playeres, normal, hc, 25 playeres vagy mehettek az ellenséges frakció városát bevenni 2x40es bandában :XD az nagy fun
Vagy pvp aréna 2v2, 3v3, 5v5..mindnek megvan a maga szépsége + városon kivül 1v1, battlegroundok, warsong gulch (ilyen capture the flag mód) iszonyat élvezetes mentek ott varázslók harcosok, gyógyítók és le kell győzni a másikat, elcsenni a zászlót, védeni a sajátot etc, kibaszott jó

szóval ja, a javarésze max szinten kezdödik a dolognak
de van aki élvezi a levelingezést is


szerintem az olyan emberek játszanak így az mmorpgkkel, akiknek nem való a modern élet, és inkább élnének a jungelben
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 15 2014 08:16am
Quote (anyd @ 15 May 2014 16:13)
szerintem az olyan emberek játszanak így az mmorpgkkel, akiknek nem való a modern élet, és inkább élnének a jungelben


nyilván
Go Back To Magyar Topic List
Prev1345678Next
Add Reply New Topic New Poll