d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Mi Az A Pc Jatek Ami Meg Mindig Lekot?
Prev13456Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
May 14 2014 06:24am
evek ota semmi
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
May 14 2014 07:29am
Quote (Moonflow @ May 14 2014 12:48pm)
Szánalmas.


Idiota. Nyomorek.?

am poe, nincs is jobb erzes, mint kibaszni 30-40k fg-t egy karira, es mukodik
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
May 14 2014 07:37am
Quote (Senee @ 14 May 2014 08:45)
néha mikor tükörbenézek (meztelenyül fürdéskor) hánynom kell magamtól
igy mondom magamnak h mi a faszért nem döglesz már meg te sazr


röhögök
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
May 14 2014 07:39am
Quote (josheide @ 14 May 2014 09:51)
Fiatal vagy, meg semminek sincs vege. Csak akkor van vege ha nem vagy hajlando kuzdeni.


oh my
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
May 14 2014 07:43am
Különösebben semmi nem köt már le, nem választanék semmit (ígyis megbántam, hogy az utóbbi 8 évemet kb feláldoztam a tengernyi játék oltárán).
Mondjuk néha jól elvagyok 1-2 játékkal, most pl Vitán a Persona 4 nagyon fasza.

Quote (Senee @ 14 May 2014 08:36)
ez még leépülésem előttről
http://2.imgland.net/Wtjxgf.jpg

ez meg leépülve
http://1.imgland.net/Re83RE.jpg


Hogy a faszba tud ember így leépülni. Komolyan ha másra nem is, de negatív példának jó vagy, hogy ne bassza el az ember az életét.
Nem mintha neked még késő lenne, de nem úgy nézel ki mint aki változtatni akarna.

This post was edited by fahrii on May 14 2014 07:46am
Member
Posts: 430
Joined: Nov 10 2008
Gold: 0.00
May 14 2014 07:48am
EVE Online - a legjobb amivel valaha játszottam, de sajnos nincs rá időm, így felfüggesztettem.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 14 2014 07:49am
hát ja, nem is nagyon akarok
valami lökésre várok csak ami végre a halálba taszít

kár, hogy nem engedélyezett az eutanázia
elinnám-enném minden pénzem aztán kérnék egy méreginjekciót
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
May 14 2014 08:45am
Dora 2 bar neha megolnem magam miatta
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
May 14 2014 08:47am
Quote (Senee @ May 14 2014 02:49pm)
hát ja, nem is nagyon akarok
valami lökésre várok csak ami végre a halálba taszít

kár, hogy nem engedélyezett az eutanázia
elinnám-enném minden pénzem aztán kérnék egy méreginjekciót


nem mindenutt illegalis, csak utazni kell
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
May 14 2014 08:47am
Quote (tevetava @ 14 May 2014 16:45)
Dora 2 bar neha megolnem magam miatta


Dora 2: The Explorer Continued
Go Back To Magyar Topic List
Prev13456Next
Add Reply New Topic New Poll