Különösebben semmi nem köt már le, nem választanék semmit (ígyis megbántam, hogy az utóbbi 8 évemet kb feláldoztam a tengernyi játék oltárán).
Mondjuk néha jól elvagyok 1-2 játékkal, most pl Vitán a Persona 4 nagyon fasza.
Quote (Senee @ 14 May 2014 08:36)
Hogy a faszba tud ember így leépülni. Komolyan ha másra nem is, de negatív példának jó vagy, hogy ne bassza el az ember az életét.
Nem mintha neked még késő lenne, de nem úgy nézel ki mint aki változtatni akarna.
This post was edited by fahrii on May 14 2014 07:46am