Quote (putincykavodka @ May 12 2014 05:40pm)
Hat most rakerestem youtubeon csak ennyire hogy australian accent, meg utana meg random nezegettem videikat amit youtube felajanlott, mindegy, csak angolul beszeljenek benne, mindet jobban erteni mint ezt az erettsegis szart
Np, nem is nezegetem tovabb a topikot, de azert azt meg itthagynam, hogy aki szerint ez fair erettsegi volt, az vagy annyira jo angolbol hogy mar nem tudja megkulonboztetni a sajat szintjet egy 18 eves erettsegizojetol, hogy neki mit kene tudnia, vagy csak szimplan fogyatekos.
16 évesen mondom azt, hogy rendben volt. come at me brah.