d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Topik Prau Angolosoknak
Prev134567Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
May 12 2014 10:41am
Quote (TuskesVanek @ May 12 2014 05:31pm)
teljesen érthető.



vagy ausztrált, az lenne a tuti


szerintem az ausztál angol jobb mint a britt
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
May 12 2014 10:41am
Quote (putincykavodka @ May 12 2014 05:40pm)
Hat most rakerestem youtubeon csak ennyire hogy australian accent, meg utana meg random nezegettem videikat amit youtube felajanlott, mindegy, csak angolul beszeljenek benne, mindet jobban erteni mint ezt az erettsegis szart
Np, nem is nezegetem tovabb a topikot, de azert azt meg itthagynam, hogy aki szerint ez fair erettsegi volt, az vagy annyira jo angolbol hogy mar nem tudja megkulonboztetni a sajat szintjet egy 18 eves erettsegizojetol, hogy neki mit kene tudnia, vagy csak szimplan fogyatekos.


16 évesen mondom azt, hogy rendben volt. come at me brah.
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
May 12 2014 10:54am
Quote (Genthor @ May 12 2014 04:54pm)


igy fulesen tokeletesen ertheto, az elso 5 percet hallgattam, kifejezetten tiszta
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
May 12 2014 10:59am
Quote (TresholdOfUniverse @ May 12 2014 06:54pm)
igy fulesen tokeletesen ertheto, az elso 5 percet hallgattam, kifejezetten tiszta


4percnel kezd beszelni
Elotte csak a szabalyokat mondjak etc
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 12 2014 11:03am
Quote (putincykavodka @ May 12 2014 04:59pm)
4percnel kezd beszelni
Elotte csak a szabalyokat mondjak etc


már vagy háromszor leirtad, hogy elhagyod a topicot de azért látom igy vizsgaidöszakban is tele vagy szabadidővel
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
May 12 2014 11:06am
Na belehallgattam én is. Abszolút nem vagyok prau angolos, de így itthoni körülmények között még nekem is eléggé érthetőek voltak a szavak. (Az más kérdés, hogy a tudás hiánya miatt sok mindent nem értettem.) Bár a visszhangzás kicsit zavaró volt. Jó lenne egy olyan vizsga alatt felvett verziót is hallani összehasonlításképpen.
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
May 12 2014 11:09am
mondjuk nem is nagyon birom felfogni, mi ertelme van egy ilyen topikot is megnyitni, vagy magat az indexes cikket megirni

tok nyilvanvalo, hogy az emberek 99%-a, aki latja, nekiall hurrdurrkodni, hogy HAT EN AZTAN BEFOGOTT FULLEL ORDITVA IS KURVAJOL ERTETTEM L2ENGRISH NOOBS

BEZZEG HA CEREBRAL PALSYS INDIAIAKAT BESZELTETNENEK VIZ ALATT, AKKOR MAR MAJDNEM NEHEZ LENNE LOL
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 12 2014 11:09am
Quote (TuskesVanek @ 12 May 2014 18:31)
teljesen érthető.



vagy ausztrált, az lenne a tuti


ausztrál tom

Quote (bajcli @ 12 May 2014 19:09)
mondjuk nem is nagyon birom felfogni, mi ertelme van egy ilyen topikot is megnyitni, vagy magat az indexes cikket megirni

tok nyilvanvalo, hogy az emberek 99%-a, aki latja, nekiall hurrdurrkodni, hogy HAT EN AZTAN BEFOGOTT FULLEL ORDITVA IS KURVAJOL ERTETTEM L2ENGRISH NOOBS

BEZZEG HA CEREBRAL PALSYS INDIAIAKAT BESZELTETNENEK VIZ ALATT, AKKOR MAR MAJDNEM NEHEZ LENNE LOL


röhögök

This post was edited by sylke on May 12 2014 11:09am
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 12 2014 11:16am
nekünk tök jó volt mert mindegyönknek aktuális vagy kicsit régebbi pop számokat kellett leforditani, kaptunk füljhalgatot is
nekem pl Ke$ha - Your love is my drug jutott ami annyit tesz h a te szerelmed az én drogom

sokkal humánikusabb ez a modszer + kovetik is ezzel legalább a változo világ elörehaladását a korral

This post was edited by Senee on May 12 2014 11:21am
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
May 12 2014 11:30am
Quote (Senee @ May 12 2014 06:16pm)
nekünk tök jó volt mert mindegyönknek aktuális vagy kicsit régebbi pop számokat kellett leforditani, kaptunk füljhalgatot is
nekem pl Ke$ha - Your love is my drug jutott ami annyit tesz h a te szerelmed az én drogom

sokkal humánikusabb ez a modszer + kovetik is ezzel legalább a változo világ elörehaladását a korral


es a ke$ha-t hogy forditottad?
Go Back To Magyar Topic List
Prev134567Next
Add Reply New Topic New Poll