Quote (BmA_BeMyAngel @ May 10 2014 11:17pm)
jelly vagyok josheide írására, de közben mégsem mert nagyon tryhardnak érződik hogy direkt gyöngybetűkkel ír valaki lassan mindig és én ezt sose tudnám csinálni
ha szép lendületesen ír sztem akkor ez eléggé irigylésre méltó dolog
ha görcsösen erőlködik rajta akkor inkább szánalmas, y, de nem hiszem h tomi erre nyomulna