d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Keziras Topic > Nem Csak Fogyatekosoknak
Prev13456711Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 10 2014 04:10pm
Quote (Vismajor @ 11 May 2014 00:07)
tök szépen írsz lel
e: itt az enyém, lassan írva
http://4.ii.gl/RiTAmZ.png


szebben irsz, mint én
kérem a pontjaidat
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
May 10 2014 04:10pm


This post was edited by bajcli on May 10 2014 04:10pm
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
May 10 2014 04:11pm
Quote (RRC @ 10 May 2014 23:10)
és milyen gyorsan irsz? mert az is számit


Ha gyorsabban irok akkor kicsit rondabb lesz ofc, de szerencsere azt max vizsgakon kell....
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
May 10 2014 04:12pm

Magyarorszag legjobb dota jatekosanak a kezirasat lathatjatok
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
May 10 2014 04:15pm
Quote (bajcli @ May 10 2014 11:10pm)
http://i.imgur.com/GRz7X4H.jpg


ez olyan férfias
Quote (putincykavodka @ May 10 2014 11:12pm)
http://1.ii.gl/-A4jJJ.png
Magyarorszag legjobb dota jatekosanak a kezirasat lathatjatok


ez is szép
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
May 10 2014 04:17pm
jelly vagyok josheide írására, de közben mégsem mert nagyon tryhardnak érződik hogy direkt gyöngybetűkkel ír valaki lassan mindig és én ezt sose tudnám csinálni
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
May 10 2014 04:18pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ May 10 2014 11:17pm)
jelly vagyok josheide írására, de közben mégsem mert nagyon tryhardnak érződik hogy direkt gyöngybetűkkel ír valaki lassan mindig és én ezt sose tudnám csinálni


ha szép lendületesen ír sztem akkor ez eléggé irigylésre méltó dolog
ha görcsösen erőlködik rajta akkor inkább szánalmas, y, de nem hiszem h tomi erre nyomulna
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
May 10 2014 04:20pm
Quote (Vismajor @ May 10 2014 11:18pm)
ha szép lendületesen ír sztem akkor ez eléggé irigylésre méltó dolog
ha görcsösen erőlködik rajta akkor inkább szánalmas, y, de nem hiszem h tomi erre nyomulna


hát vannak ilyen emberek, nemlenne annyira meglepő. ha gyorsan tud így írni akkor jelly vagyok, de ha nem akkor eleg wacko hogy még a saját jegyzeteit is így írja
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
May 10 2014 04:21pm
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
May 10 2014 04:38pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ 10 May 2014 23:20)
hát vannak ilyen emberek, nemlenne annyira meglepő. ha gyorsan tud így írni akkor jelly vagyok, de ha nem akkor eleg wacko hogy még a saját jegyzeteit is így írja


Nem szoktam ezen feszengeni, egyszeruen adok a dologra...
Go Back To Magyar Topic List
Prev13456711Next
Add Reply New Topic New Poll