Quote (xGurke @ May 8 2014 08:27pm)
hát most lemásolhatod a bitcoin kódját és elnevezed fasz coinnak, de attól még nem lesz semmi új benne
pedig tobbnyire igy keszulnek azt altcoinok, altalaban a termelhetoseget baszogatjak (mittomen asic helyett ujra van ertelme gpuval banyaszni mert asic nem tudja azt az algoritmust etc.) vagy neha a titkositason erositenek, meg neha csinalnak valami memefost es szarra spammoljak redditen emg negyesen (dogecoin)