d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Bit érme / Doge érme
Prev1345
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,109
Joined: Jul 25 2011
Gold: 0.00
May 8 2014 01:36pm
Quote (xGurke @ May 8 2014 08:27pm)
hát most lemásolhatod a bitcoin kódját és elnevezed fasz coinnak, de attól még nem lesz semmi új benne


pedig tobbnyire igy keszulnek azt altcoinok, altalaban a termelhetoseget baszogatjak (mittomen asic helyett ujra van ertelme gpuval banyaszni mert asic nem tudja azt az algoritmust etc.) vagy neha a titkositason erositenek, meg neha csinalnak valami memefost es szarra spammoljak redditen emg negyesen (dogecoin)
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
May 8 2014 02:46pm
Quote (daneeka10 @ 8 May 2014 21:33)
ha tudna nem mondana el, ha tudna belole penzt csinalni nem utazna minden fos helyre neckbeard alomvilag faszsagokrol prezentalgatni, ha megis mondana valamit az azert van mert hugyer-szarert bevasarolt belole jo regen amikor szart ert az adott coin

igy belegondolva lehet csinalt valami altcoint es azt  nepszerusiti tobek kozt a vilagban es azert utazik

csak es kizarolag early adopterek csinaltak ebbol penzt vagy par baszott nagy ingadozasnal veletlen szerencsesek de pont az egesz meggazdagodasi dolgot baszna el azzal ha megmondana mibe kell fektetni
anno litecoinon kerestem penzt btw


amit ez a daneeka mond
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 8 2014 02:52pm
Quote (daneeka10 @ May 8 2014 07:21pm)
az 20 millió forint


WAT
biztos nem
csak par video utan kaptam egy keveset haromszor

akkor lehet 0,226
:XD
mondjuk ugy szamolva az is jo
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
May 8 2014 02:58pm
Egy ilyenre szívesen elmennék, főleg hogy a zsidó énem most coinkereskedéssel élem ki.

Quote (GoreKnight9 @ 8 May 2014 21:59)
ismet psvita 2 agy helyett


wat

This post was edited by fahrii on May 8 2014 03:08pm
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
May 8 2014 02:59pm
Quote (fahrii @ 8 May 2014 22:58)
Egy ilyenre szívesen elmennék, főleg hogy a zsidó énem most coinkereskedéssel élem ki.


ismet psvita 2 agy helyett
Go Back To Magyar Topic List
Prev1345
Add Reply New Topic New Poll