d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Mi A Véleményed Egyes Emberekről
Prev13456714Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 8 2014 04:38am
Quote (Xundu @ May 8 2014 10:33am)
te amugy miért reportolod állandó jelleggel a postokat?


mert nem értem miért kell a másikat sértegetni
miért lesz neked attól jobb, hogy a másikat bántod

nincs enélkül is elég szörnyűség ezen a szemét világon?!
nincs mi?! dobjunk rá még pár lapáttal és tapossuk egymást itt is
Member
Posts: 1,860
Joined: Nov 21 2006
Gold: 2.70
May 8 2014 04:39am
Quote (Senee @ 8 May 2014 12:38)
mert nem értem miért kell a másikat sértegetni
miért lesz neked attól jobb, hogy a másikat bántod

nincs enélkül is elég szörnyűség ezen a szemét világon?!
nincs mi?! dobjunk rá még pár lapáttal és tapossuk egymást itt is


nemhiszem, hogy ennyire vérkomolyan kellene venni egy fórumot.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 8 2014 04:41am
Quote (Xundu @ May 8 2014 10:39am)
nemhiszem, hogy ennyire vérkomolyan kellene venni egy fórumot.


ja értem akkor k*** ****! :GX:XD

ez aztán nagyon vicces és szórakoztató.

emberek meg ezért járnak ide (?!)
az is gg
May 8 2014 04:42am
Inappropriate Post Content
Member
Posts: 1,860
Joined: Nov 21 2006
Gold: 2.70
May 8 2014 04:43am
Quote (Senee @ 8 May 2014 12:41)
ja értem akkor k*** ****! :GX:XD

ez aztán nagyon vicces és szórakoztató.

emberek meg ezért járnak ide (?!)
az is gg


nemhiszem, hogy ezért járnának ide az emberek.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 8 2014 04:50am
Quote (Xundu @ May 8 2014 10:43am)
nemhiszem, hogy ezért járnának ide az emberek.


AKKOR MÉR CSINÁLJÁK EZT?!?! KANYÁZNAK MEG BÁNTANAK MÁSOKAT OKVETLEN
MIÉRT NEM LEHET NORMÁLISAN KOMMUNIKÁLNI A MÁSIKKAL
CSAK MERT NEM TETSZIK A POÉNJA?! MERT NEM TETSZIK AMIEN SOROZATOT NÉZ?!?!?!

aztán meg csodálkoznak ha a fogyatékosok mint én meg vanek spamolással meg csakazértis rájátszással válaszolunk a nyomorult szemétségekre meg anyázásokra
mégis mit várnak, majd elmegyünk innen csak úgy, elkullogunk?! na azt már nem, akkor rohadjunk meg minnyájan együtt itt ahol vagyunk


mert bizony mielőtt vanek elkezdte a csakazértis spammolást előtte is kapott anyázást hiába mondja a nagyokos Fej meg ezek, hogy azért kapja mert spamol
a faszt, már a legelején ezzel fogadták
és ok, hogy ez itt poén mert közösség etc
de könyörgöm, idejön egy idegen az még nem érti ezt és csak nem kéne anyázni
pl általánosban vicces volt hogy kirugdaltuk egymás lábát mikor igy mentünk vhova és mögötte álltunk akkor igy mikor lépett összekoccintottad neki és nem tudott lépni és majdnem elesett :XD de könyörgöm, ha elöször találkozol valakivel nem szarsz a pofájába csak mert ez a vicces a köreidben
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
May 8 2014 04:52am
Quote (Senee @ 8 May 2014 12:50)
AKKOR MÉR CSINÁLJÁK EZT?!?! KANYÁZNAK MEG BÁNTANAK MÁSOKAT OKVETLEN
MIÉRT NEM LEHET NORMÁLISAN KOMMUNIKÁLNI A MÁSIKKAL
CSAK MERT NEM TETSZIK A POÉNJA?! MERT NEM TETSZIK AMIEN SOROZATOT NÉZ?!?!?!

aztán meg csodálkoznak ha a fogyatékosok mint én meg vanek spamolással meg csakazértis rájátszással válaszolunk a nyomorult szemétségekre meg anyázásokra
mégis mit várnak, majd elmegyünk innen csak úgy, elkullogunk?! na azt már nem, akkor rohadjunk meg minnyájan együtt itt ahol vagyunk


mert bizony mielőtt vanek elkezdte a csakazértis spammolást előtte is kapott anyázást hiába mondja a nagyokos Fej meg ezek, hogy azért kapja mert spamol
a faszt, már a legelején ezzel fogadták
és ok, hogy ez itt poén mert közösség etc
de könyörgöm, idejön egy idegen az még nem érti ezt és csak nem kéne anyázni
pl általánosban vicces volt hogy kirugdaltuk egymás lábát mikor igy mentünk vhova és mögötte álltunk akkor igy mikor lépett összekoccintottad neki és nem tudott lépni és majdnem elesett :XD de könyörgöm, ha elöször találkozol valakivel nem szarsz a pofájába csak mert ez a vicces a köreidben


Member
Posts: 1,860
Joined: Nov 21 2006
Gold: 2.70
May 8 2014 05:04am
Quote (Senee @ 8 May 2014 12:50)
AKKOR MÉR CSINÁLJÁK EZT?!?! KANYÁZNAK MEG BÁNTANAK MÁSOKAT OKVETLEN
MIÉRT NEM LEHET NORMÁLISAN KOMMUNIKÁLNI A MÁSIKKAL
CSAK MERT NEM TETSZIK A POÉNJA?! MERT NEM TETSZIK AMIEN SOROZATOT NÉZ?!?!?!

aztán meg csodálkoznak ha a fogyatékosok mint én meg vanek spamolással meg csakazértis rájátszással válaszolunk a nyomorult szemétségekre meg anyázásokra
mégis mit várnak, majd elmegyünk innen csak úgy, elkullogunk?! na azt már nem, akkor rohadjunk meg minnyájan együtt itt ahol vagyunk


mert bizony mielőtt vanek elkezdte a csakazértis spammolást előtte is kapott anyázást hiába mondja a nagyokos Fej meg ezek, hogy azért kapja mert spamol
a faszt, már a legelején ezzel fogadták
és ok, hogy ez itt poén mert közösség etc
de könyörgöm, idejön egy idegen az még nem érti ezt és csak nem kéne anyázni
pl általánosban vicces volt hogy kirugdaltuk egymás lábát mikor igy mentünk vhova és mögötte álltunk akkor igy mikor lépett összekoccintottad neki és nem tudott lépni és majdnem elesett :XD de könyörgöm, ha elöször találkozol valakivel nem szarsz a pofájába csak mert ez a vicces a köreidben


nemtudom, személy szerint nem kaptam anyázást. vagy ha igen, akkor nem emlékszem rá. spammelni nem spammoltam. viszont azt hozzá kell tennem, hogy a semmiért nem fognak az emberbe belekötni.
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
May 8 2014 05:06am
Quote (Xundu @ May 8 2014 12:04pm)
nemtudom, személy szerint nem kaptam anyázást. vagy ha igen, akkor nem emlékszem rá. spammelni nem spammoltam. viszont azt hozzá kell tennem, hogy a semmiért nem fognak az emberbe belekötni.


na igen, ahhoz legalább az kell, hogy olyan képet postolj ami a másik szerint nem vicces

vagy hogy frissen regisztrált userként udvariasan feltegyél egy kérdést

más hirtelen nem jut eszembe
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 8 2014 05:09am
Quote (Xundu @ May 8 2014 11:04am)
nemtudom, személy szerint nem kaptam anyázást. vagy ha igen, akkor nem emlékszem rá. spammelni nem spammoltam. viszont azt hozzá kell tennem, hogy a semmiért nem fognak az emberbe belekötni.


nem baj azért baszogyanak meg :XD
Go Back To Magyar Topic List
Prev13456714Next
Closed New Topic New Poll