Quote (Xundu @ May 8 2014 10:43am)
nemhiszem, hogy ezért járnának ide az emberek.
AKKOR MÉR CSINÁLJÁK EZT?!?! KANYÁZNAK MEG BÁNTANAK MÁSOKAT OKVETLEN
MIÉRT NEM LEHET NORMÁLISAN KOMMUNIKÁLNI A MÁSIKKAL
CSAK MERT NEM TETSZIK A POÉNJA?! MERT NEM TETSZIK AMIEN SOROZATOT NÉZ?!?!?!
aztán meg csodálkoznak ha a fogyatékosok mint én meg vanek spamolással meg csakazértis rájátszással válaszolunk a nyomorult szemétségekre meg anyázásokra
mégis mit várnak, majd elmegyünk innen csak úgy, elkullogunk?! na azt már nem, akkor rohadjunk meg minnyájan együtt itt ahol vagyunk
mert bizony mielőtt vanek elkezdte a csakazértis spammolást előtte is kapott anyázást hiába mondja a nagyokos Fej meg ezek, hogy azért kapja mert spamol
a faszt, már a legelején ezzel fogadták
és ok, hogy ez itt poén mert közösség etc
de könyörgöm, idejön egy idegen az még nem érti ezt és csak nem kéne anyázni
pl általánosban vicces volt hogy kirugdaltuk egymás lábát mikor igy mentünk vhova és mögötte álltunk akkor igy mikor lépett összekoccintottad neki és nem tudott lépni és majdnem elesett :XD de könyörgöm, ha elöször találkozol valakivel nem szarsz a pofájába csak mert ez a vicces a köreidben