d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Akkor Most Nyomorék Vagyok? > Cry Official
Prev13456717Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
May 7 2014 12:35pm
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
May 7 2014 12:39pm
Quote (bajcli @ 7 May 2014 18:34)
tegyuk hozza, hogy a d3 topikban, aztan meg neked allt feljebb, hogy mer nem irhatod oda a d2es szarodat


??
Elolvastam pár postját amit oda írt, semmi rossz nem volt benne, még elnézést is kért mert a d3 topicba postolta a d2 dolgot.
Member
Posts: 178
Joined: May 4 2014
Gold: 1.00
May 7 2014 12:40pm
Quote (bajcli @ May 7 2014 08:34pm)
tegyuk hozza, hogy a d3 topikban, aztan meg neked allt feljebb, hogy mer nem irhatod oda a d2es szarodat


Tegyük hozzá hogy normálisan kérdeztem és válaszoltam...
Attól mert a D3 topicban tettem fel a kérdésemet mert
nemtaláltam a D2 topicot suttyónak kell lenni?
Nem értem...
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
May 7 2014 12:42pm
Quote (Haarder @ 7 May 2014 20:40)
Tegyük hozzá hogy normálisan kérdeztem és válaszoltam...
Attól mert a D3 topicban tettem fel a kérdésemet mert
nemtaláltam a D2 topicot suttyónak kell lenni?
Nem értem...


na húzzál innen hülyegyerek
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
May 7 2014 12:43pm
Quote (RRC @ 7 May 2014 18:42)
na húzzál innen hülyegyerek


Megjött az értelem. Menjél egyed a csipszet meg igyad a kólát testépítőkém.
Member
Posts: 178
Joined: May 4 2014
Gold: 1.00
May 7 2014 12:43pm
Quote (RRC @ May 7 2014 08:42pm)
na húzzál innen hülyegyerek


Az korrekt, kérlek mesélj még!
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
May 7 2014 12:44pm
Quote (Smat @ 7 May 2014 20:43)
Megjött az értelem. Menjél egyed a csipszet meg igyad a kólát testépítőkém.


hasonló szinten vagytok amúgy, ahogy látom jól megértitek egymást

a két nyomorék

szerintem ő is focizik
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
May 7 2014 12:45pm
Quote (RRC @ 7 May 2014 18:44)
hasonló szinten vagytok amúgy, ahogy látom jól megértitek egymást

a két nyomorék

szerintem ő is focizik


Nem, csak nem értem hogy miért vagy ekkora tapló meg mire vered magad itt mikor tsen meg egy beszari kis nulla vagy.
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
May 7 2014 12:46pm
Quote (Smat @ 7 May 2014 20:45)
Nem, csak nem értem hogy miért vagy ekkora tapló meg mire vered magad itt mikor tsen meg egy beszari kis nulla vagy.


rofl, szóval már hazudsz is
Member
Posts: 178
Joined: May 4 2014
Gold: 1.00
May 7 2014 12:46pm
Quote (RRC @ May 7 2014 08:44pm)
hasonló szinten vagytok amúgy, ahogy látom jól megértitek egymást

a két nyomorék

szerintem ő is focizik


Nem nem focizom, de te biztosan nagyon vagyán srác vagy.
Nincs esetleg valami más dolgod? Legózni,Rajzolni vagy esetleg hintázni egy jót?
Go Back To Magyar Topic List
Prev13456717Next
Closed New Topic New Poll