Quote (bajcli @ May 7 2014 08:34pm)
tegyuk hozza, hogy a d3 topikban, aztan meg neked allt feljebb, hogy mer nem irhatod oda a d2es szarodat
Tegyük hozzá hogy normálisan kérdeztem és válaszoltam...
Attól mert a D3 topicban tettem fel a kérdésemet mert
nemtaláltam a D2 topicot suttyónak kell lenni?
Nem értem...