d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Van Okostelefonod?
Prev13456710Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
May 4 2014 12:55pm
Quote (Anarkin @ 4 May 2014 19:44)
én az első módszert használom


Én úgy tudom, hogy a vol+/- + power működik 2.x-től, viszont a screenshot menűből csak a moddolt romok hozománya.

Gyári 4.4.2-vel zúzom atm (Moto G-n majdnem aosp tisztaságú a rom), de nagyon gondolkodom még mindig egy bootloader nyitáson + cm11/aokp
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
May 4 2014 01:17pm
Quote (sylke @ May 4 2014 07:51pm)
van ám itt pénz dögivel


a telom 20kért vettem a tabletet 44ért

nyissatok egy olyan pollt hogy 64ezernél többet ér-e az okostelefonod
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
May 4 2014 01:19pm
samsung galaxy s
s2-m volt 1 hétig, de beleejtettem a balatonba
játékra meg facebookozásra használom
képet nem rakok, mert lusta vagyok
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
May 4 2014 01:48pm
note3, film, tanulás, jegyzetelés, életem telefonja eddig
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
May 4 2014 02:01pm
Quote (xGurke @ May 4 2014 09:19pm)
samsung galaxy s
s2-m volt 1 hétig, de beleejtettem a balatonba
játékra meg facebookozásra használom
képet nem rakok, mert lusta vagyok


ugyes
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 4 2014 02:15pm
Quote (xGurke @ May 4 2014 07:19pm)
samsung galaxy s
s2-m volt 1 hétig, de beleejtettem a balatonba
játékra meg facebookozásra használom
képet nem rakok, mert lusta vagyok



én a borba ejtetem bele
Member
Posts: 952
Joined: Feb 1 2012
Gold: 0.00
May 4 2014 03:48pm
nexus 5 -> film, zene, viber, face többnyire ezek

ilyen vót nemrég



This post was edited by iceblade777 on May 4 2014 03:49pm
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
May 4 2014 06:45pm
Member
Posts: 39,899
Joined: Dec 16 2008
Gold: 19.00
May 4 2014 10:54pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ May 4 2014 02:33pm)
sgs II lassan 2 éve, azelőtt 4-5 évig volt k800i


sgs2 itt is, amikor kijött megvettem, azóta megvan
lassan aksit kéne cserélni

This post was edited by Makkertest on May 4 2014 10:56pm
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 5 2014 12:24am
nekem hülye telefonom van, de legalább passzol hozzám ?Hxdrhűzdrsézhes.gfs
Go Back To Magyar Topic List
Prev13456710Next
Add Reply New Topic New Poll