Quote (Anarkin @ 4 May 2014 19:44)
én az első módszert használom
Én úgy tudom, hogy a vol+/- + power működik 2.x-től, viszont a screenshot menűből csak a moddolt romok hozománya.
Gyári 4.4.2-vel zúzom atm (Moto G-n majdnem aosp tisztaságú a rom), de nagyon gondolkodom még mindig egy bootloader nyitáson + cm11/aokp