d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo Ii > Restart
Prev1345679Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 1,470
Joined: Apr 7 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 20%
May 2 2014 02:25pm
Mekkora patkányok vagytok még mindig :D Ide jön egy normális srác és ezt csináljátok... nem mint ha zavarta volna!
De nem unjátok azt hogy randomok vagytok ? :D mert amugy vicces meg jókat nevetek... ja tudjátok mit csináljátok tovább :D
Olyanok vagytok mint a kis nyamvadt csimpánzok akik a saját szarukat eszik meg azzal dobálják egymást!
Kurvajók vagytok!
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
May 2 2014 02:27pm
Quote (csoky @ 2 May 2014 21:25)
Mekkora patkányok vagytok még mindig :D Ide jön egy normális srác és ezt csináljátok... nem mint ha zavarta volna!
De nem unjátok azt hogy randomok vagytok ? :D mert amugy vicces meg jókat nevetek... ja tudjátok mit csináljátok tovább :D
Olyanok vagytok mint a kis nyamvadt csimpánzok akik a saját szarukat eszik meg azzal dobálják egymást!
Kurvajók vagytok!


szia hogy vagy
Member
Posts: 1,470
Joined: Apr 7 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 20%
May 2 2014 02:27pm
valaki! Könyörgöm valaki valami kurva szellemeset!!! Plíííííííííííííííz!
Member
Posts: 1,470
Joined: Apr 7 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 20%
May 2 2014 02:29pm
Quote (Ghostmasterq @ May 2 2014 08:27pm)
szia hogy vagy


ez öcsém még magadhoz képest is szar volt....
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
May 2 2014 02:30pm
Csokiszar meg a multija, kreatív.
Member
Posts: 1,470
Joined: Apr 7 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 20%
May 2 2014 02:34pm
Quote (Smat @ May 2 2014 08:30pm)
Csokiszar meg a multija, kreatív.


Smat bazdmeg te vagy columbo? Azért ennyi logikával elmehetnél mondjuk.... ja tudom már a kurva picsába... és vissza se gyere ;)
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
May 2 2014 02:35pm
Quote (csoky @ 2 May 2014 20:34)
Smat bazdmeg te vagy columbo? Azért ennyi logikával elmehetnél mondjuk.... ja tudom már a kurva picsába... és vissza se gyere ;)


Fogd már be a pofádat ha hozzám beszélsz te nulla. A multiddal együtt elkotródhatsz.
Nem hiányoztál senkinek, ezután sem fogsz.
Member
Posts: 1,470
Joined: Apr 7 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 20%
May 2 2014 02:35pm
Efogyott a staminam :(
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
May 2 2014 02:36pm
Quote (csoky @ May 2 2014 10:25pm)
Mekkora patkányok vagytok még mindig :D Ide jön egy normális srác és ezt csináljátok... nem mint ha zavarta volna!
De nem unjátok azt hogy randomok vagytok ? :D mert amugy vicces meg jókat nevetek... ja tudjátok mit csináljátok tovább :D
Olyanok vagytok mint a kis nyamvadt csimpánzok akik a saját szarukat eszik meg azzal dobálják egymást!
Kurvajók vagytok!


azert let banned 1 ora utan :D

amugy nem vagyok random

This post was edited by bazdmegmarnemtudom on May 2 2014 02:36pm
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 2 2014 02:38pm
Quote (csoky @ 2 May 2014 22:25)
Mekkora patkányok vagytok még mindig :D Ide jön egy normális srác és ezt csináljátok... nem mint ha zavarta volna!
De nem unjátok azt hogy randomok vagytok ? :D mert amugy vicces meg jókat nevetek... ja tudjátok mit csináljátok tovább :D
Olyanok vagytok mint a kis nyamvadt csimpánzok akik a saját szarukat eszik meg azzal dobálják egymást!
Kurvajók vagytok!


te voltál az aki lescammelte bencét ugye?
Go Back To Magyar Topic List
Prev1345679Next
Add Reply New Topic New Poll