d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Playit
Prev1345
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Apr 25 2014 05:55am
Quote (Nerz8 @ 25 Apr 2014 13:54)
még dota is lesz, miről beszélünk


ja meg dreamhack
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Apr 25 2014 05:55am
Quote (Nerz8 @ Apr 25 2014 11:54am)
még dota is lesz, miről beszélünk


még dota is?
akkor biztos lesz minecraft is, úgyhogy megyek!
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Apr 25 2014 05:56am
Quote (Rawen @ 25 Apr 2014 13:55)
ja meg dreamhack


ja, de ez egy élő esemény és emberek között lehetsz... oh, wait
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Apr 25 2014 05:59am
Quote (RRC @ 25 Apr 2014 13:56)
ja, de ez egy élő esemény és emberek között lehetsz... oh, wait


mer a dreamhack nem élö hanem elöre felvették és csak most adják le igaz?
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Apr 25 2014 06:02am
Quote (RRC @ 25 Apr 2014 13:56)
ja, de ez egy élő esemény és emberek között lehetsz... oh, wait


ja, ha megy a foci vb akkor inkább lemegyek megye 3-at nézni mert ott emberek között lehetek... oh wait
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Apr 25 2014 06:08am
Quote (Rawen @ Apr 25 2014 12:02pm)
ja, ha megy a foci vb akkor inkább lemegyek megye 3-at nézni mert ott emberek között lehetek... oh wait


Quote (sylke @ Apr 25 2014 11:59am)
mer a dreamhack nem élö hanem elöre felvették és csak most adják le igaz?


Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Apr 25 2014 06:08am
Quote (xGurke @ 25 Apr 2014 14:08)
http://3.ii.gl/IZu6FU.png


stop
Member
Posts: 3,958
Joined: Apr 8 2006
Gold: 6,075.00
Apr 25 2014 06:17am
Quote (Rawen @ 25 Apr 2014 13:02)
ja, ha megy a foci vb akkor inkább lemegyek megye 3-at nézni mert ott emberek között lehetek... oh wait


:DDD jogos különben
Go Back To Magyar Topic List
Prev1345
Add Reply New Topic New Poll