Quote (lacketto @ 22 Apr 2014 14:14)
teljesen jó, darált hús, vörösbab, kukorica meg talán vöröshagyma kell hozzá, nem egy nagy cucc megcsinálni
ennyi, es mindent rair a hatuljara, mibol mennyit kell beletenni
mondjuk en babbol kicsit tobbet szoktam, illetve nem irja, hogy pirits hagymat a daralthus ala, de az meg alap