d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Got Poll
Prev13456712Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 49,807
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Apr 21 2014 10:25am
Quote (RRC @ Apr 21 2014 05:23pm)
lol, mondjuk ez megmagyarázza miért gecironda mindegyik csajod :D


mi az,h ogy mindkét?
Én nem pincében élek mint te, kicsit több barátnőm volt mint kettő
szóval fixáltam neked te ostoba
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Apr 21 2014 10:26am
melegbár: a thread
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Apr 21 2014 10:26am
Quote (jarabekg @ 21 Apr 2014 18:23)
ez az m betus kifejezetten csunya szerintem

gyertek ram etc


ezen is latszik, hogy kifejezetten csunya asszimetrikus arca van az elsonek
a masodik sem tetszik, de az elsorol ne ertem, hogy lehet egyaltalan vonzonak talalni :s


ez a got nős veszekedés mindig kicsit a lol vs dota szardobálásra hasonlit amúgy
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Apr 21 2014 10:27am
game of got



This post was edited by SummertimeClothes on Apr 21 2014 10:29am
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Apr 21 2014 10:28am
már nem egyszer megfogadtam pedig, hogy vis és jara postjait figyelmen kívül hagyom, amikor nőkről beszélgetünk
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Apr 21 2014 10:29am
Quote (xGurke @ Apr 21 2014 05:28pm)
már nem egyszer megfogadtam pedig, hogy vis és jara postjait figyelmen kívül hagyom, amikor nőkről beszélgetünk


altalaban en okes vagyok a velemenyeddel, de ez a csa most tenyleg csunya
Member
Posts: 49,807
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Apr 21 2014 10:30am
Quote (xGurke @ Apr 21 2014 05:28pm)
már nem egyszer megfogadtam pedig, hogy vis és jara postjait figyelmen kívül hagyom, amikor nőkről beszélgetünk


de amúgy ezt próbáljátok ilyen negatívumnak feltüntetni pedig ez gecire jó így
Van egy nő aki 10/10 szerintem és olyan élvezettel basznám, hogy a szemeim kiesnének
te meg rá se tudsz nézni... de és? ez ki a gecit érdekel? Az én faszom a 4. menetre is olyan kemény lesz mint a kint hagyott májas, mert izgulok arra a nőre mint az állat
és ha meg mindenkinek ugyan az tetszene akkor sose lenne olyanoknak mint jara vagy én akik gecicsúnyák nőt fogni mindenki az ilyen fahri féle modelpasikra izgulna rá



szóval ez teljesen jó így
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Apr 21 2014 10:30am
Quote (SummertimeClothes @ Apr 21 2014 04:27pm)
game of got

http://2.bp.%2A%2A%2A/-aIy6iDjErAo/UbYmQd2brPI/AAAAAAAAMOQ/l99SDgtAEv8/s1600/Carice-van-Houten.gif


jó a link tesa, game of got of thrones
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Apr 21 2014 10:30am
Quote (RRC @ Apr 21 2014 06:26pm)
ez a got nős veszekedés mindig kicsit a lol vs dota szardobálásra hasonlit amúgy


az kevesbe izles kerdese, inkabb csak a preferenciad valasz a kerdesre, hogy fogyatekos vagy e vagy nem

+ gurke nem tudom mit vart, egyik buta kover zsido, masik meg :wacko:
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Apr 21 2014 10:32am
Quote (Vismajor @ 21 Apr 2014 18:30)
de amúgy ezt próbáljátok ilyen negatívumnak feltüntetni pedig ez gecire jó így
Van egy nő aki 10/10 szerintem és olyan élvezettel basznám, hogy a szemeim kiesnének
te meg rá se tudsz nézni... de és? ez ki a gecit érdekel? Az én faszom a 4. menetre is olyan kemény lesz mint a kint hagyott májas, mert izgulok arra a nőre mint az állat
és ha meg mindenkinek ugyan az tetszene akkor sose lenne olyanoknak mint jara vagy én akik gecicsúnyák nőt fogni mindenki az ilyen fahri féle modelpasikra izgulna rá



szóval ez teljesen jó így


de azért vered a nyálad, meg véded a nődet akitől az emberek 95%-a elhányná magát

majd jara meg te kúrjátok :DDD
Go Back To Magyar Topic List
Prev13456712Next
Add Reply New Topic New Poll