d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Laptopot Tervezek Venni > De Nem Tudom Milyet...
Prev1345679Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Apr 16 2014 04:26am
Quote (tevetava @ 16 Apr 2014 11:23)
felmillios csillag utan mar nem mindegy, mennyit koltesz gepre?


De azt nem egyszerre fizettem ki.
Amúgy meg több az mint fel m.
Member
Posts: 10,337
Joined: Jun 27 2006
Gold: 23,221.48
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Apr 16 2014 04:41am
Quote (Psyclon @ 16 Apr 2014 12:26)
De azt nem egyszerre fizettem ki.
Amúgy meg több az mint fel m.


akkor vedd reszletre a laptopot
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Apr 16 2014 05:00am
Quote (Psyclon @ 16 Apr 2014 11:07)
Hat azért nekem sincs razer laposom.
Annyit azért nem adnék ki érte akar mennyire is szeretem a razer cuccokat.
Na meg a másik hogy asztali gép parti vagyok így hogy nem kell rohangalnom sehova.
Azért mondtam hogy azt vegyél mert azon kívül hogy kurva drága en csak jot olvastam róla.
A másik meg, hogy egész faszan néz ki.


Ha otthon elnek en is asztali gep parti lennek de viszonylag osszevissza az elet, szoval igy mindenkepp vmi normalis laptop kell
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Apr 16 2014 05:11am
Quote (josheide @ 16 Apr 2014 12:00)
Ha otthon elnek en is asztali gep parti lennek de viszonylag osszevissza az elet, szoval igy mindenkepp vmi normalis laptop kell


Jah megértem. Nekem is volt ilyen időszakom.
Akkor ofc laposom volt.
Valami szar 300k-s Asus.
Na Asus-t ne vegyél :D
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Apr 16 2014 05:31am
Quote (Psyclon @ 16 Apr 2014 12:26)
De azt nem egyszerre fizettem ki.
Amúgy meg több az mint fel m.


tobben kerdeztuk
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Apr 16 2014 06:17am
mennyit szansz ra? azt meg nem irtad
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Apr 16 2014 06:25am
Quote (putincykavodka @ 16 Apr 2014 13:17)
mennyit szansz ra? azt meg nem irtad


optimalis esetben 2 - 300k kozott szeretnek maradni. Kicsit lehet dragabb is ha annyival jobb laptopot kapni egy kicsit tobb penzert.
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Apr 16 2014 06:26am
Quote (josheide @ 16 Apr 2014 13:25)
optimalis esetben 2 - 300k kozott szeretnek maradni. Kicsit lehet dragabb is ha annyival jobb laptopot kapni egy kicsit tobb penzert.


beindult a politikus élet
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Apr 16 2014 06:30am
Quote (Anarkin @ 16 Apr 2014 14:26)
beindult a politikus élet


elkorrumpalta a negyes metrot az arab vilagbol
Go Back To Magyar Topic List
Prev1345679Next
Add Reply New Topic New Poll