Quote (Psyclon @ 16 Apr 2014 11:07)
Hat azért nekem sincs razer laposom.
Annyit azért nem adnék ki érte akar mennyire is szeretem a razer cuccokat.
Na meg a másik hogy asztali gép parti vagyok így hogy nem kell rohangalnom sehova.
Azért mondtam hogy azt vegyél mert azon kívül hogy kurva drága en csak jot olvastam róla.
A másik meg, hogy egész faszan néz ki.
Ha otthon elnek en is asztali gep parti lennek de viszonylag osszevissza az elet, szoval igy mindenkepp vmi normalis laptop kell