d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Fesztival Topg 2014
Prev13456Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Apr 15 2014 04:06am
Quote (Vismajor @ 15 Apr 2014 11:10)
Sosem érdekelt, mindig csóró voltam hozzá, drága elmenni, drága ott lenni, tele részeg kötekedő emberekkel, és az előadók közül rendszeresen egyet vagy kettőt ismerek egyáltalán fel nemhogy a kedvenceim
de megértem azokat is akiknek úgy jön ki a lépés hogy megy


egyszer mindenkepp probald ki szerintem, sokkal kevesebb a reszegen kotekedo, mind gondolod. En pl szigeten nem talalkoztam meg veluk, pedig joparszor voltam.
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Apr 15 2014 04:07am
Quote (Vismajor @ 15 Apr 2014 11:10)
Sosem érdekelt, mindig csóró voltam hozzá, drága elmenni, drága ott lenni, tele részeg kötekedő emberekkel, és az előadók közül rendszeresen egyet vagy kettőt ismerek egyáltalán fel nemhogy a kedvenceim
de megértem azokat is akiknek úgy jön ki a lépés hogy megy


egyszer mindenkepp probald ki szerintem, sokkal kevesebb a reszegen kotekedo, mind gondolod. En pl szigeten nem talalkoztam meg veluk, pedig joparszor voltam.
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Apr 15 2014 04:07am
Quote (tevetava @ Apr 15 2014 10:06am)
egyszer mindenkepp probald ki szerintem, sokkal kevesebb a reszegen kotekedo, mind gondolod. En pl szigeten nem talalkoztam meg veluk, pedig joparszor voltam.


mert te vagy részeg és kötekedsz :c
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Apr 15 2014 04:08am
Quote (tevetava @ Apr 15 2014 11:07am)
egyszer mindenkepp probald ki szerintem, sokkal kevesebb a reszegen kotekedo, mind gondolod. En pl szigeten nem talalkoztam meg veluk, pedig joparszor voltam.


hát lehet-lehet, de szerintem sosem lesz ~~100 ezer forintom 1 hét szórakozásra itt belül budapesten, ennyiből inkább elutazok valahova jó messzire(ha már "értelmetlen" pénköltéstben húzzka práhuzamot)
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Apr 15 2014 04:08am
Quote (xGurke @ 15 Apr 2014 12:07)
mert te vagy részeg és kötekedsz :c


mindenkinek a szajaba dugom a faszom, a lanyokeba meg bele is elvezek
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Apr 15 2014 04:10am
Quote (Vismajor @ 15 Apr 2014 12:08)
hát lehet-lehet, de szerintem sosem lesz ~~100 ezer forintom 1 hét szórakozásra itt belül budapesten, ennyiből inkább elutazok valahova jó messzire(ha már "értelmetlen" pénköltéstben húzzka práhuzamot)


nem is 100k, 50bol kilehet hozni egy hetet, es teny, hogy draga, de ha szeretsz bulizbni, koncertekre jarni, haverokkal logni falnak dolni cigizgetni akkor mindenkepp megeri
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Apr 15 2014 04:11am
Quote (tevetava @ 15 Apr 2014 12:10)
nem is 100k, 50bol kilehet hozni egy hetet, es teny, hogy draga, de ha szeretsz bulizbni, koncertekre jarni, haverokkal logni falnak dolni cigizgetni akkor mindenkepp megeri


intezkedni
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Apr 15 2014 04:34am
Quote (daneeka10 @ Apr 15 2014 06:41am)
wat


jagwar ma, kavinsky,miles kane, bombay bicycl club, la roux, stromae, jake bugg, imagine dragons,bastille, qotsa

csak a teljesség igénye nélkül amit megnéznék
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Apr 16 2014 12:21am
tessék, strand 3+1 napos 12k volt a jegy és parov stelar meg papa roach,knife party, dubfx szerintem simán megérte

This post was edited by anyd on Apr 16 2014 12:22am
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Apr 16 2014 01:36am
Quote (tevetava @ Apr 15 2014 12:08pm)
mindenkinek a szajaba dugom a faszom, a lanyokeba meg bele is elvezek


teve)
Go Back To Magyar Topic List
Prev13456Next
Add Reply New Topic New Poll