Quote (Vismajor @ 15 Apr 2014 11:10)
Sosem érdekelt, mindig csóró voltam hozzá, drága elmenni, drága ott lenni, tele részeg kötekedő emberekkel, és az előadók közül rendszeresen egyet vagy kettőt ismerek egyáltalán fel nemhogy a kedvenceim
de megértem azokat is akiknek úgy jön ki a lépés hogy megy
egyszer mindenkepp probald ki szerintem, sokkal kevesebb a reszegen kotekedo, mind gondolod. En pl szigeten nem talalkoztam meg veluk, pedig joparszor voltam.