d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Kérdés > Törted Már össze Lány Szívét?
Prev1345679Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Apr 5 2014 02:13pm
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Apr 5 2014 02:34pm
Egyszer kolesz menzajan a reggelim vegen tartottam, mar az iztelensegig higitott team szürcsölgetesenel tartottam.
A semmiböl odaül mellem az iskola egyik legnepszerübb csaja, akivel nem nagyon beszeltem azelött. Kis smalltalk utan elkezd ilyeneket kerdezni, hogy van-e a baratnöm, utana meg azt, hogy mit tennek, ha egy csaj szerelmes lenne belem.
Beszelgetes közben szemfüles modjara eszrevettem, hogy ket baratnöje hallgatozott az etkezö egyik hatam mögött levö szegiböl. Ebböl arra a zsenialis következtetesre jutottam, hogy csöbe akar huzni a csajszi, ezert valami ilyesmi valaszt adtam a kerdesere hogy csajokra nincs idöm, tovabbi jo etvagyat kivantam neki, es felalltam az asztaltol.
Nem tudom pontosan mekkora kart okoztam a sziveben, de masnap gratulalt a baratnöje hogy büszke lehetek arra, hogy mekkora paraszt vagyok.
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Apr 5 2014 02:37pm
Quote (Karan2_Returned @ 5 Apr 2014 22:34)
Egyszer kolesz menzajan a reggelim vegen tartottam, mar az iztelensegig higitott team szürcsölgetesenel tartottam.
A semmiböl odaül mellem az iskola egyik legnepszerübb csaja, akivel nem nagyon beszeltem azelött. Kis smalltalk utan elkezd ilyeneket kerdezni, hogy van-e a baratnöm, utana meg azt, hogy mit tennek, ha egy csaj szerelmes lenne belem.
Beszelgetes közben szemfüles modjara eszrevettem, hogy ket baratnöje hallgatozott az etkezö egyik hatam mögött levö szegiböl. Ebböl arra a zsenialis következtetesre jutottam, hogy csöbe akar huzni a csajszi, ezert valami ilyesmi valaszt adtam a kerdesere hogy csajokra nincs idöm, tovabbi jo etvagyat kivantam neki, es felalltam az asztaltol.
Nem tudom pontosan mekkora kart okoztam a sziveben, de masnap gratulalt a baratnöje hogy büszke lehetek arra, hogy mekkora paraszt vagyok.


yolo only once
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Apr 5 2014 02:38pm
Quote (Karan2_Returned @ 5 Apr 2014 22:34)
Egyszer kolesz menzajan a reggelim vegen tartottam, mar az iztelensegig higitott team szürcsölgetesenel tartottam.
A semmiböl odaül mellem az iskola egyik legnepszerübb csaja, akivel nem nagyon beszeltem azelött. Kis smalltalk utan elkezd ilyeneket kerdezni, hogy van-e a baratnöm, utana meg azt, hogy mit tennek, ha egy csaj szerelmes lenne belem.
Beszelgetes közben szemfüles modjara eszrevettem, hogy ket baratnöje hallgatozott az etkezö egyik hatam mögött levö szegiböl. Ebböl arra a zsenialis következtetesre jutottam, hogy csöbe akar huzni a csajszi, ezert valami ilyesmi valaszt adtam a kerdesere hogy csajokra nincs idöm, tovabbi jo etvagyat kivantam neki, es felalltam az asztaltol.
Nem tudom pontosan mekkora kart okoztam a sziveben, de masnap gratulalt a baratnöje hogy büszke lehetek arra, hogy mekkora paraszt vagyok.


ez melyik anime
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Apr 5 2014 02:39pm
Quote (Rawen @ 5 Apr 2014 21:38)
ez melyik anime


:rofl: 10/10
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Apr 5 2014 02:41pm
Quote (Karan2_Returned @ Apr 5 2014 10:34pm)
Egyszer kolesz menzajan a reggelim vegen tartottam, mar az iztelensegig higitott team szürcsölgetesenel tartottam.
A semmiböl odaül mellem az iskola egyik legnepszerübb csaja, akivel nem nagyon beszeltem azelött. Kis smalltalk utan elkezd ilyeneket kerdezni, hogy van-e a baratnöm, utana meg azt, hogy mit tennek, ha egy csaj szerelmes lenne belem.
Beszelgetes közben szemfüles modjara eszrevettem, hogy ket baratnöje hallgatozott az etkezö egyik hatam mögött levö szegiböl. Ebböl arra a zsenialis következtetesre jutottam, hogy csöbe akar huzni a csajszi, ezert valami ilyesmi valaszt adtam a kerdesere hogy csajokra nincs idöm, tovabbi jo etvagyat kivantam neki, es felalltam az asztaltol.
Nem tudom pontosan mekkora kart okoztam a sziveben, de masnap gratulalt a baratnöje hogy büszke lehetek arra, hogy mekkora paraszt vagyok.


ec + rak + cancer + még tiz 10 k ezer aids. kosz krixtijan
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Apr 5 2014 02:43pm
Quote (Rawen @ 5 Apr 2014 22:38)
ez melyik anime


ten out of ten
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Apr 5 2014 02:58pm
Quote (Rawen @ Apr 5 2014 09:38pm)
ez melyik anime


Van meg par hasonlo törtenetem. Egyszer ment az egesz osztaly operaba, buszon szokas szerint megprobaltam ugy ülni, hogy a lehetö legmesszebb üljek mindenkitöl. A tervemet jol keresztbehuzta az egyik leanyzo azzal hogy az elöttem levö sorba ült, es magaval hozta valamelyik idösebb baratnöjet, aki nem is az osztalyunkba jart.
Fejemben elöször wow raidboss strategiakat ismetelgettem, de mivel hosszu volt az ut egy idö utan rauntam. Egyszer csak arra leszek figyelmes, hogy az idösebb csaj ilyeneket mond hogy "Beszelgess kicsit vele, nincs semmi vesztenivalod". Gyorsan kapcsolt az agyam, biztos voltam benne, hogy a menö focista sraccal akar összejönni. Ez ment par percig, utana vegül valami olyasmit mondott, hogy rendben segitek neked, utana hatranezett hozzam a ket üles között. Köszönt, bemutatkozott, de mielött ratert volna akarmilyen temara, mondtam hogy hallottam miröl van szo, es szolok a sracnak hogy üljön mellem kicsit dumalni. Legszivesebben hatbaveregedtem volna magamat, akkora good guynak ereztem magamat, de amiota tudom, hogy rolam volt szo, azota kicsit maskepp erzek.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Apr 5 2014 03:00pm
Quote (Karan2_Returned @ 5 Apr 2014 22:58)
Van meg par hasonlo törtenetem. Egyszer ment az egesz osztaly operaba, buszon szokas szerint megprobaltam ugy ülni, hogy a lehetö legmesszebb üljek mindenkitöl. A tervemet jol keresztbehuzta az egyik leanyzo azzal hogy az elöttem levö sorba ült, es magaval hozta valamelyik idösebb baratnöjet, aki nem is az osztalyunkba jart.
Fejemben elöször wow raidboss strategiakat ismetelgettem, de mivel hosszu volt az ut egy idö utan rauntam. Egyszer csak arra leszek figyelmes, hogy az idösebb csaj ilyeneket mond hogy "Beszelgess kicsit vele, nincs semmi vesztenivalod". Gyorsan kapcsolt az agyam, biztos voltam benne, hogy a menö focista sraccal akar összejönni. Ez ment par percig, utana vegül valami olyasmit mondott, hogy rendben segitek neked, utana hatranezett hozzam a ket üles között. Köszönt, bemutatkozott, de mielött ratert volna akarmilyen temara, mondtam hogy hallottam miröl van szo, es szolok a sracnak hogy üljön mellem kicsit dumalni. Legszivesebben hatbaveregedtem volna magamat, akkora good guynak ereztem magamat, de amiota tudom, hogy rolam volt szo, azota kicsit maskepp erzek.


mi
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Apr 5 2014 03:07pm
Quote (Karan2_Returned @ Apr 5 2014 10:34pm)
Egyszer kolesz menzajan a reggelim vegen tartottam, mar az iztelensegig higitott team szürcsölgetesenel tartottam.
A semmiböl odaül mellem az iskola egyik legnepszerübb csaja, akivel nem nagyon beszeltem azelött. Kis smalltalk utan elkezd ilyeneket kerdezni, hogy van-e a baratnöm, utana meg azt, hogy mit tennek, ha egy csaj szerelmes lenne belem.
Beszelgetes közben szemfüles modjara eszrevettem, hogy ket baratnöje hallgatozott az etkezö egyik hatam mögött levö szegiböl. Ebböl arra a zsenialis következtetesre jutottam, hogy csöbe akar huzni a csajszi, ezert valami ilyesmi valaszt adtam a kerdesere hogy csajokra nincs idöm, tovabbi jo etvagyat kivantam neki, es felalltam az asztaltol.
Nem tudom pontosan mekkora kart okoztam a sziveben, de masnap gratulalt a baratnöje hogy büszke lehetek arra, hogy mekkora paraszt vagyok.


Quote (Karan2_Returned @ Apr 5 2014 10:58pm)
Van meg par hasonlo törtenetem. Egyszer ment az egesz osztaly operaba, buszon szokas szerint megprobaltam ugy ülni, hogy a lehetö legmesszebb üljek mindenkitöl. A tervemet jol keresztbehuzta az egyik leanyzo azzal hogy az elöttem levö sorba ült, es magaval hozta valamelyik idösebb baratnöjet, aki nem is az osztalyunkba jart.
Fejemben elöször wow raidboss strategiakat ismetelgettem, de mivel hosszu volt az ut egy idö utan rauntam. Egyszer csak arra leszek figyelmes, hogy az idösebb csaj ilyeneket mond hogy "Beszelgess kicsit vele, nincs semmi vesztenivalod". Gyorsan kapcsolt az agyam, biztos voltam benne, hogy a menö focista sraccal akar összejönni. Ez ment par percig, utana vegül valami olyasmit mondott, hogy rendben segitek neked, utana hatranezett hozzam a ket üles között. Köszönt, bemutatkozott, de mielött ratert volna akarmilyen temara, mondtam hogy hallottam miröl van szo, es szolok a sracnak hogy üljön mellem kicsit dumalni. Legszivesebben hatbaveregedtem volna magamat, akkora good guynak ereztem magamat, de amiota tudom, hogy rolam volt szo, azota kicsit maskepp erzek.


Go Back To Magyar Topic List
Prev1345679Next
Add Reply New Topic New Poll