Quote (zsansaccount @ Apr 3 2014 08:07pm)
Fidesz - 40
Kormanyvaltok - 25
Jobbik - 25
LMP - 5
Tobbi kis part osszesen -5
csak hogy ne legyen ugyan az mint ubié
és nullvote, mert tuti elmegyek, de még nem tudom, hogy érvényes szavazatot adok-e le
ha már elmész akkor minek érvénytelent lol
egy rabszolga szavazatszámláló vet a hülyeségedre egy pillantást és már dobja is el.. senkit nem fog érdekelni a marhaságod amit rárajzolsz.. akkor meg már minek bemászni abba a nyomi hivatalba a nyomi emebrek közé ders no point in dat shit