d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Volt Mar Valami Csonttoresed?
Prev1345678Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Mar 26 2014 11:23am
Sikerült meg elkerülnöm. Mivel viszonylag hosszu az orrom, ezert parszor eleg közel voltam ahhoz, hogy eltörjem. Masodikban peldaul pofanbasztak egy darab kövel, akkor par hetig be volt dagadva.
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Mar 26 2014 11:23am
Quote (iFeelAlone @ 26 Mar 2014 18:03)
de egyébként egy szalagszakadás pl sokkal rosszabb mint a törések.


ez tuti igaz meg az izom szakadások is

Amugy a kézfejem volt 2x eltörve

Ha a lábujjak nem számítanak mert azok rendszeresen el vannak vagy ki vannak ficamodva

Egyszer sem voltam velük orvosnál, még meccset is végig játszottam vele.
Member
Posts: 6,116
Joined: Jan 11 2008
Gold: 0.00
Mar 26 2014 11:29am
2011 aug. 14-ig semmim nem volt eltörve soha

akkor viszont:

arccsont
orrcsont
combcsont
vállam
bokám
az összes bordám
3-4-5 háti gerinccsigolyám
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Mar 26 2014 11:34am
Quote (shelby_33 @ Mar 26 2014 06:29pm)
2011 aug. 14-ig semmim nem volt eltörve soha

akkor viszont:

arccsont
orrcsont
combcsont
vállam
bokám
az összes bordám
3-4-5 háti gerinccsigolyám


Történt azóta valami progress ?:)
Member
Posts: 6,116
Joined: Jan 11 2008
Gold: 0.00
Mar 26 2014 11:37am
Quote (anyd @ Mar 26 2014 05:34pm)
Történt azóta valami progress ?:)


járok most ilyen RTMS kezelésre ami lehet segíteni fog csak rohadt drága 4-5 hetente kell menni ( 150k )
amúgy azóta annyi hogy néha megtudom mozdítani a kis lábujjam, de meltől lefele semmi sajna még hasizmom sincs :(
ez van most, de nem adom fel szóval ki a kivert gecisfaszt érdekel :D :D :D
Member
Posts: 21,013
Joined: Oct 12 2006
Gold: 35,050.00
Trader: Trusted
Mar 26 2014 11:57am
[x] Nem
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Mar 26 2014 11:58am
Quote (shelby_33 @ Mar 26 2014 06:37pm)
járok most ilyen RTMS kezelésre ami lehet segíteni fog csak rohadt drága 4-5 hetente kell menni ( 150k )
amúgy azóta annyi hogy néha megtudom mozdítani a kis lábujjam, de meltől lefele semmi sajna még hasizmom sincs :(
ez van most, de nem adom fel szóval ki a kivert gecisfaszt érdekel :D :D :D


huh ez mocskosul drága, van valami támogatás az állam részéről vagy ez mind saját zsebből? a kisujj mozgatása jó jelnek hangzik egy hozzá nem értőnek mint én

This post was edited by anyd on Mar 26 2014 12:01pm
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Mar 26 2014 12:19pm
16 évesen thaibox edzésen szétrúgták a singcsontom


törött karral fekvőtámaszozni priceless


fejem is tört már be vagy 3x

This post was edited by Saenchai on Mar 26 2014 12:22pm
Member
Posts: 19,458
Joined: Jul 3 2006
Gold: 22.99
Mar 26 2014 12:20pm
egyszer az orrom egyszer pedig a fejem volt betörve mindkettő még óvodás koromban kb. fejbetöréskor kiestem a hintából és leütött a szemétje , az orromat pedig úgy sikerült , hogy fociztunk tesómmal az udvaron nagyanyámnál és átgurult a szőlő alatt a labda , én meg szaladtam érte , csak a drótot nem vettem észre és telibe bele :D
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Mar 26 2014 01:01pm
egyeb balesetek mar ertek, de tores meg sose volt
Go Back To Magyar Topic List
Prev1345678Next
Add Reply New Topic New Poll