Quote (iFeelAlone @ 26 Mar 2014 18:03)
de egyébként egy szalagszakadás pl sokkal rosszabb mint a törések.
ez tuti igaz meg az izom szakadások is
Amugy a kézfejem volt 2x eltörve
Ha a lábujjak nem számítanak mert azok rendszeresen el vannak vagy ki vannak ficamodva
Egyszer sem voltam velük orvosnál, még meccset is végig játszottam vele.