d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Reggelt
Prev134567Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Mar 24 2014 09:23am
Quote (xGurke @ Mar 24 2014 04:18pm)
takarodj innen inkább


de sok bajod van :D

menjél szedáld le magad

Quote (Senee @ Mar 24 2014 04:15pm)
ezzel az xgurke-vel ne foglalkozz
nagyképű, intoleráns, arrogáns ember

az szórakoztatja, ha idegesíted magad a nyomorékságain


inkább ő tűnik nekem idegesnek, mindjárt megpukkad xD

jézusom, ilyen apróságon ennyit hisztizni, komoly bajok lehetnek ott...
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Mar 24 2014 09:24am
Quote (TuskesVanek @ Mar 24 2014 03:23pm)
de sok bajod van :D

menjél szedáld le magad



inkább ő tűnik nekem idegesnek, mindjárt megpukkad xD

jézusom, ilyen apróságon ennyit hisztizni, komoly bajok lehetnek ott...


keresd fel lacii, senee és tassasinhc nevű felhasználókat
ők kb a te értelmiségi szinteden vannak
alapítsatok saját sub fórumot és mindenki nagyon boldog lesz
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Mar 24 2014 09:24am
Quote (xGurke @ Mar 24 2014 04:24pm)
keresd fel lacii, senee és tassasinhc nevű felhasználókat
ők kb a te értelmiségi szinteden vannak
alapítsatok saját sub fórumot és mindenki nagyon boldog lesz


:D
Member
Posts: 5,054
Joined: Dec 27 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Mar 24 2014 09:27am
Quote (xGurke @ Mar 24 2014 04:24pm)
keresd fel lacii, senee és tassasinhc nevű felhasználókat
ők kb a te értelmiségi szinteden vannak
alapítsatok saját sub fórumot és mindenki nagyon boldog lesz


Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Mar 24 2014 09:32am
This post is a violation of the site rules and appropriate action was taken.

Quote (TuskesVanek @ 24 Mar 2014 16:05)
vicces postokat olvasok, nevetek rajta, ezért írom be hogy xd, nem értem mi ezzel a bajod

nehogy már ezért le legyek támadva haver, majd ha szabályt sértek szól a moderator vagy ki, azért vannak :D


de a kurva anyádnak irod be, hogy te nevettél
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Mar 24 2014 09:32am
azért elég irigylésre méltó problémái vannak a gyereknek nem?! azon akad ki/kap majdnem agyvérzést, hogy valaki "xd"-t ír csak a fórumon ahelyett, hogy az űrkutatás rejtelmeiről tartana előadást

közben mások meg éheznek és a napi megélhetésük a tét
ez meg meg akar ölni minket mert a fórumon nem tetszik neki ahogy írunk
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Mar 24 2014 09:33am
Quote (Cpt_Ghost @ Mar 24 2014 03:32pm)
de a kurva anyádnak irod be, hogy te nevettél





nézzétek, jönnek a 18 évesek is akik menőnek tartják mások anyázását meg elküldését a francba
ez az levente, nagyon kemény sráccá lettél, támogasd csak gürke agymenését
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Mar 24 2014 09:34am
Quote (Senee @ Mar 24 2014 04:32pm)
azért elég irigylésre méltó problémái vannak a gyereknek nem?! azon akad ki/kap majdnem agyvérzést, hogy valaki "xd"-t ír csak a fórumon ahelyett, hogy az űrkutatás rejtelmeiről tartana előadást

közben mások meg éheznek és a napi megélhetésük a tét
ez meg meg akar ölni minket mert a fórumon nem tetszik neki ahogy írunk


kussolj mar
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Mar 24 2014 09:34am
Quote (Fej @ Mar 24 2014 03:34pm)
kussolj mar


ez az, csatlakozz te is, mutasd meg hogy kell lekezelni az ilyeneket mint én
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Mar 24 2014 09:36am
megjött a fogyatékos senee főpap
már csak tass kéne és teljes a csapat
itt is hagylak titeket, hogy okozzatok rákot egymásnak
Go Back To Magyar Topic List
Prev134567Next
Add Reply New Topic New Poll