d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Ki A Legnormálisabb D2jspn? > Kiváncsiságól
Prev1345678Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Mar 18 2014 05:12pm
Quote (rocker36 @ Mar 19 2014 01:06am)
mostmár nincs szükségem a topicra, találtam olyat akinél jó helye van az fgmnek, mivel az utóbbi időben már nem jártam fel stb, szóval köszi a postokat, sziasztok :)


Szia :)
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Mar 18 2014 06:41pm
Quote (rocker36 @ Mar 18 2014 11:06pm)
mostmár nincs szükségem a topicra, találtam olyat akinél jó helye van az fgmnek, mivel az utóbbi időben már nem jártam fel stb, szóval köszi a postokat, sziasztok :)


ooo, oké... bár a pm-et nemértem de szia

This post was edited by AngryBug on Mar 18 2014 06:41pm
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Mar 18 2014 06:51pm
egyértelműen senee
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Mar 18 2014 08:26pm
Quote (rocker36 @ Mar 19 2014 12:06am)
mostmár nincs szükségem a topicra, találtam olyat akinél jó helye van az fgmnek, mivel az utóbbi időben már nem jártam fel stb, szóval köszi a postokat, sziasztok :)


"csak kíváncsiságból"
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Mar 18 2014 08:58pm
én
amúgy pedig senki
Member
Posts: 6,116
Joined: Jan 11 2008
Gold: 0.00
Mar 18 2014 11:32pm
nekem senkivel nincs problémám innen, bár lehet azért mert nem folytam soha bele vitákba...
de vannak páran akikkel elég jóban vagyok, pedig semmit nem tudunk egymásról igazából....

jah és Oli buzi
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Mar 19 2014 01:20am
en
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Mar 19 2014 02:43am
Nem tudom én miért nem merultem fel
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Mar 19 2014 03:14am
Quote (szabika @ Mar 19 2014 08:43am)
Nem tudom én miért nem merultem fel


mert merülni csak le lehet

xDG:XHSDERZ:!/+:G_DXG_ESTR.w342w5251
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Mar 19 2014 03:36am
Quote (Senee @ 19 Mar 2014 10:14)
mert merülni csak le lehet

xDG:XHSDERZ:!/+:G_DXG_ESTR.w342w5251


el is lehet

elmerülsz a wowban etc
Go Back To Magyar Topic List
Prev1345678Next
Add Reply New Topic New Poll