Quote (rocker36 @ Mar 18 2014 11:06pm)
mostmár nincs szükségem a topicra, találtam olyat akinél jó helye van az fgmnek, mivel az utóbbi időben már nem jártam fel stb, szóval köszi a postokat, sziasztok

ooo, oké... bár a pm-et nemértem de szia
This post was edited by AngryBug on Mar 18 2014 06:41pm