d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Heroes Of The Storm
Prev13456Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Mar 14 2014 05:25am
Quote (EdwardElric @ 14 Mar 2014 13:20)
én meg d3ban ros-t tolom , mindenki elkezdi neked már megvan, mondom nem , realm of shadow a2ben van 1 perc 1 kocka t6on xd


lol xd
d3 ros xd
1 kocka xd
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Mar 14 2014 05:26am
Quote (tevetava @ Mar 14 2014 01:18pm)
jol van ricike


Ne magyarazkodj
Fogyatekos v es kesz
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Mar 14 2014 05:28am
nagyon rossz ez a játék, lol#2
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Mar 14 2014 11:10am
nagyon rossz ez a játék, dota#3
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Mar 14 2014 11:16am
Quote (jarabekg @ 14 Mar 2014 18:10)
nagyon rossz ez a játék, dota#3


Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Mar 14 2014 11:40am
jelentkeztem bétára, még nem kaptam kulcsot :(
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Mar 14 2014 11:42am
Quote (zsansaccount @ 14 Mar 2014 19:40)
jelentkeztem bétára, még nem kaptam kulcsot :(


Alpha van meg csak
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Mar 14 2014 11:45am
Quote (RRC @ 14 Mar 2014 19:42)
Alpha van meg csak


olyan kulcs is jó lesz
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Mar 14 2014 12:40pm
Destiny streamel
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Mar 14 2014 01:59pm
Quote (josheide @ 14 Mar 2014 20:40)
Destiny streamel


milyen gyerek beszél a háttérben folyamatosan?
Go Back To Magyar Topic List
Prev13456Next
Add Reply New Topic New Poll