d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Morális Kérdést Szakértsetek Meg > Vicces-e A
Prev13456Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Mar 11 2014 01:37pm
Quote (bbaallaaggee @ 11 Mar 2014 20:26)
Múltkor megfázott az egyik ismerősöm, én meg kiröhögtem a gecibe


de nagy jampi vagy
Member
Posts: 4,532
Joined: Dec 26 2009
Gold: 271.57
Mar 11 2014 01:37pm
Pl ha valakinek 6lábujja van azzal szokott viccelődni, bár ez annyira nem betegség hanem születési rendellenesség.
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Mar 11 2014 01:42pm
szerintem kurva undorító dolog valakinek a fogyatékosságát/betegségét kinevetni, ennek ellenére néha én is poénkodok ilyenekkel, de sose gondolom komolyan
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Mar 11 2014 01:51pm
nincs kéz nincs csoki
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Mar 11 2014 02:05pm
Quote (bbaallaaggee @ 11 Mar 2014 20:26)
Múltkor megfázott az egyik ismerősöm, én meg kiröhögtem a gecibe


balázs
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Mar 11 2014 07:38pm
Quote (anyd @ 11 Mar 2014 20:51)
nincs kéz nincs csoki


ez az intouchablesban is benne van, es iszonyat vicces
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Mar 12 2014 02:55am
Quote (josheide @ 11 Mar 2014 14:51)
Szerintem lehet vicces, eloidezhet vicces helyzeteket de viccet csinalni belole nem etikus.


Ez.
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Mar 12 2014 06:32am
Quote (xGurke @ Mar 11 2014 09:42pm)
szerintem kurva undorító dolog valakinek a fogyatékosságát/betegségét kinevetni, ennek ellenére néha én is poénkodok ilyenekkel, de sose gondolom komolyan


Most h belegondolok smat/jarabek fele serulteken en is gyakran szoktam rohogni :s
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Mar 12 2014 06:50am
Quote (putincykavodka @ 12 Mar 2014 13:32)
Most h belegondolok smat/jarabek fele serulteken en is gyakran szoktam rohogni :s


en neha magamon is, szamomra fontos az onironia
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Mar 12 2014 08:40am
Quote (tevetava @ 12 Mar 2014 01:38)
ez az intouchablesban is benne van, es iszonyat vicces


Valószínűleg nem onnan idézte.
Tavitevi/10
Go Back To Magyar Topic List
Prev13456Next
Add Reply New Topic New Poll