Quote (xGurke @ Mar 11 2014 09:42pm)
szerintem kurva undorító dolog valakinek a fogyatékosságát/betegségét kinevetni, ennek ellenére néha én is poénkodok ilyenekkel, de sose gondolom komolyan
Most h belegondolok smat/jarabek fele serulteken en is gyakran szoktam rohogni :s