☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Zombi Apokalipszis > Mennyi Ideig Bírnátok?
Prev
1
3
4
5
6
7
9
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 1500
Replies: 80
Track Topic
cowding
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold
:
122.92
#41
Mar 7 2014 06:29am
Quote (Anarkin @ Mar 7 2014 01:13pm)
minden zombis témát a szívére vett eddig, mikor előkerültek
szerintem ő már találkozott is párral tbh
ezzel a világ legjobb zombis filmje, a World War Z vitatkozna
HUEAHUEHUEA szítom itt a tüzet
Stop pls
rapiddani
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold
:
0.92
#42
Mar 7 2014 06:33am
You would survive 972 Days in the Zombie apocalypse.
llllllllllll
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold
:
0.00
#43
Mar 7 2014 06:35am
joey vagyok és ez itt a jackass
llllllllllll
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold
:
0.00
#44
Mar 7 2014 06:49am
Smat
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold
:
1,593.00
#45
Mar 7 2014 06:55am
99
Mondjuk vannak saját fegyvereim szóval nem értem ezt az éces kérdést hogy mit vennék fel a konyhából meg garázsból mikor a gatyámban van a 99 miliméteres.
llllllllllll
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold
:
0.00
#46
Mar 7 2014 07:01am
Quote (Smat @ Mar 7 2014 12:55pm)
99
Mondjuk vannak saját fegyvereim szóval nem értem ezt az éces kérdést hogy mit vennék fel a konyhából meg garázsból mikor a
gatyámban van a 99 miliméteres
.
hát az nem sok
putincykavodka
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold
:
95.00
#47
Mar 7 2014 07:03am
Quote (putincykavodka @ Mar 7 2014 12:40pm)
Nem is irok inkabb semmit
Ohh wait, de megis, nyomorekok vagytok
Ugy hiszem 5 oldal utan is ez a legcelravezetobb, amit be tudnek irni, ezert inkabb csak quoteolom magamat
rapiddani
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold
:
0.92
#48
Mar 7 2014 07:05am
Quote (putincykavodka @ Mar 7 2014 01:03pm)
Ugy hiszem 5 oldal utan is ez a legcelravezetobb, amit be tudnek irni, ezert inkabb csak quoteolom magamat
máté hogy van?
Smat
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold
:
1,593.00
#49
Mar 7 2014 07:06am
Quote (rapiddani @ 7 Mar 2014 13:05)
máté hogy van?
Még mindig baszik segíteni ricinek megdögleni pedig jó lenne ha már segítene megtalálni a megfelelő kötelet.
putincykavodka
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold
:
95.00
#50
Mar 7 2014 07:07am
Quote (rapiddani @ Mar 7 2014 03:05pm)
máté hogy van?
Dunno
Eloadasokra nem jar
Gyakorlatunk csak 1 kozos van
Eleg nyomi az uj haja
Mate
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
3
4
5
6
7
9
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact