d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Tolvajtekergők
Prev1345678Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Mar 4 2014 05:40am
Quote (xGurke @ Mar 3 2014 08:58pm)
igazad van, teljesen jogszerűen jártak el az összes videójukban
hiszen mindegyikük rendőr, jogász, ügyész, bíró, etc


Teljesen jogszerűen jártak el az összes videójukban. Vagy hol sértettek törvényt? Én komolyan nem látom
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Mar 4 2014 06:25am
Quote (josheide @ 4 Mar 2014 09:02)
Ha valoban csalo a lany, es csak kihasznalta a hajlektalan nenit, akkor en is elitelem. De gondolj bele milyen keveset latunk az ugybol.
Az a baj, hogy meg a sokadik, mindent megmagyarazo post sem bizonyit semmit.

Bemasoltam a postjukat es lenntebb leirom mis vele a gondom...



1., Eloszor is a lanyt egy nevtelen, volt baratjanak a leirasa alapjan profiloztak akinek nyilvanvaloan volt eleg serelme, hogy egy kapcsolat, vagy akarmilyen ismertseg utan bekuldott a tolvajkergetoknek par erotikus kepet.
Melyik exeddel tenned meg ezt? (Jo - jo ivett.zip de az mas)

2., Eltunt Ica neni - az alkoholista hajlektalan akit a lany magahoz fogadott. A lany nem csak neman ult, kozzetette a dolgot, es szerette volna az asszonyt visszafogadni. (a postjai alapjan legalabbis)
De nem tudjuk, hogy hogyan telt az a ket het amit a no a lanynal toltott. Mennyit ivott az asszony, hogyan viselkedett, etc. Egy ilyen egyutteles hihetetlen nehez lehet mindket felnek.
En a nagyszuleimmel ikerhazban lakom otthon, es ha egy lany baratom atjon hozzam, azonnal figyelnek ki az, meddig marad, etc. Nem konfrontalnak mert normalis, egeszseges emberek, de egy mas kor szulottei.
Ezzel szemben egy ot eve az utcan elom, alkoholista, hajlektalan not el se tudok kepzelni...

3., Aztan meg tobb ember ismerni velte a lanyt. Nevet, arcot egyikuk se vallallt de konnyen itelkeztek felette. A szexualis elete felett, afelett, hogy sok baratja / egyejszakas kalandja volt.
Annak akinek sose volt rendes otthona sokkal nehezebb kialakitania az emberi kapcsolatait. Nem csodalom, hogy ilyen eletet elt.

4., 16 evesen terhes lett, gyereket szult, DNS tesztes szarsagok: kepzeld el mekkora valtozas, teher, pszichologiai sokk az ember eleteben egy ilyen.
Ha tenyleg megprobalt embereket lehuzni dns vizsgalat nelkul akkor rosszul kezelte. De itt se mert kiallni egy ember se arccal, nevvel.
De ha vegiggondolok az ismeroseim koreben, ott is volt olyan aki tokeletes csaladi hatterrel teherbe esett 18 evesen. Felre kellett tennie a sulit, hogy a gyerekkel kezdjen valamit.
Az o eseteben milyen valasztasa volt? Abortusz ? A magyar tarsadalom nagyresze vegletekig eliteli, mellesleg veszelyei is vannak. Megtartja? Nem tud mellette se tanulni se dolgozni? Orokbeadas? az egyetlen logikus megoldas szerintem...

5., Tarskereso oldalon regisztralva van, tehat prostitualt...
Eleg fura egy a fenntebbi eletutat bejart lanyrol iteletet mondani. Ha tenyleg prostitualt is, arrol csupan moralis szinten tudunk iteletet mondani. Nem helyes, mert nem helyes a testeddel konnyen penzt keresni... ?
Ha valaki penzert arulna magat arab sejkeknek aztan kozben hajlektalanoknak / szar sorsu gyerekeknek segit az rossz ember? Annak a penze kevesebbet er? En szemely szerint nem hiszem.

6., Ica nenivel beszelt valamelyik olvaso: na de tenyleg az o szava miert hihetobb? Tenyleg mindkettojuket kamera ele kellene citalni ahhoz hogy igazan eldonthessuk ki mit csinalt rosszul.

De persze kivancsian varom mi lesz az egeszbol. Lehet tenyleg csalo volt es kihasznalta az emberek johiszemuseget.  De ettol meg az eletutjarol nem o tehet, szoval szerintem sokminden miatt nem szabadna palcat tornunk a feje felett.


bold 1: ezt nem lehet elhinni
bold 2: ezt simán el lehet hinni!

csillámlovag univerzum kapitány fényes páncélos
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Mar 4 2014 06:31am
Quote (sylke @ 4 Mar 2014 13:25)
bold 1: ezt nem lehet elhinni
bold 2: ezt simán el lehet hinni!

csillámlovag univerzum kapitány fényes páncélos


Nekem konnyebbnek tunik valakit nevtelenul sarazni mint a velem elo hajlektalan no kereseset meghirdetni facebookon. De eleg morbid a tortenet osszessegeben azt meg kell hagyni....
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Mar 4 2014 06:37am
Quote (josheide @ 4 Mar 2014 14:31)
Nekem konnyebbnek tunik valakit nevtelenul sarazni mint a velem elo hajlektalan no kereseset meghirdetni facebookon. De eleg morbid a tortenet osszessegeben azt meg kell hagyni....


mind2 változat ugyanugy hihetö sztem
mondjuk én pont leszarom, mer nem igazán érint, eddig nem is hallottam erröl a történetröl, és miután elolvastam ugy vagyok vele hogy most se nagyon izgat
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Mar 4 2014 07:36am
Quote (josheide @ Mar 4 2014 01:31pm)
Nekem konnyebbnek tunik valakit nevtelenul sarazni mint a velem elo hajlektalan no kereseset meghirdetni facebookon. De eleg morbid a tortenet osszessegeben azt meg kell hagyni....


Sznadika elkezdte visszaküldözgetni az adományokat azoknak akik küldtek :)
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Mar 4 2014 07:49am
természetesen nézem őket, mert támogatom az önbíráskodást és a törvényen kívüliséget. ja, és jobbikra szavazok ofc
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Mar 4 2014 07:51am
Quote (tevetava @ 4 Mar 2014 15:49)
természetesen nézem őket, mert támogatom az önbíráskodást és a törvényen kívüliséget. ja, és jobbikra szavazok ofc


>mindegyik esethez rendört hivni
>önbiráskodás
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Mar 4 2014 07:57am
Quote (sylke @ 4 Mar 2014 14:51)
>mindegyik esethez rendört hivni
>önbiráskodás


Quote (xGurke @ 3 Mar 2014 21:51)
http://www.youtube.com/watch?v=3B4VuBdOoiA


látom itt épp a rendőrt hívják, miközben a falhozbaszták, aztán nyilván azért rakták be törött csontokkal 2 sarokkal arrébb a rendőrautóba, mert elesett a magas járdaszegélyen
amúgy nem nézem, meg le is szarom, de múltkor volt valami post, hogy a blaha mekiben bedugták a konnektorba a laptopjukat, és a biztiboy rájuk szólt, hogy nem kéne, mert nem azért van. erre már szervezték a facebookon, hogy mikor mennek majd jó sokan elosztókkal meg 9 millió wattos lámpákkal szétbaszni a mekdonálcot lolelaoellgawsrhaú-awr
iszonyat primitív egy banda
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Mar 4 2014 08:02am
Quote (tevetava @ 4 Mar 2014 15:57)
látom itt épp a rendőrt hívják, miközben a falhozbaszták, aztán nyilván azért rakták be törött csontokkal 2 sarokkal arrébb a rendőrautóba, mert elesett a magas járdaszegélyen
amúgy nem nézem, meg le is szarom, de múltkor volt valami post, hogy a blaha mekiben bedugták a konnektorba a laptopjukat, és a biztiboy rájuk szólt, hogy nem kéne, mert nem azért van. erre már szervezték a facebookon, hogy mikor mennek majd jó sokan elosztókkal meg 9 millió wattos lámpákkal szétbaszni a mekdonálcot lolelaoellgawsrhaú-awr
iszonyat primitív egy banda


aztán ez hol van ebben a videoban, mer nálam az a vége hogy a srác probál elfutni

durva önbiráskodás a konnektorok felett omagad!

This post was edited by sylke on Mar 4 2014 08:03am
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Mar 4 2014 08:03am
Quote (sylke @ 4 Mar 2014 15:02)
aztán ez hol van ebben a videoban, mer nálam az a vége hogy a srác probál elfutni




Megjelenés ideje: 2013 dec. 21

Ez a gyökér egy laptopot lopott el egy pesti szórakozóhelyről. A VIII. kerületben, a Tömő utca sarkán kaptuk el. A bemondott név hamis, valójában Makai Rudolf a neve. Személyi nem volt nála. Itt ugyan megpróbált elfutni, de két sarokkal arrébb törött csontokkal pakolták be egy rendőrautóba.

A teljes történet:
https://www.facebook.com/tolvajkerget...

Kategória

Nonprofit szervezetek és aktivisták
Licenc

Normál YouTube-licenc

Go Back To Magyar Topic List
Prev1345678Next
Add Reply New Topic New Poll