d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Kifizessem Vagy Leüljem?
Prev134567Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Feb 24 2014 02:50pm
Quote (iFeelAlone @ Feb 24 2014 08:41pm)
Én ezt nem hiszem el mondjuk. Gondolom 3-6 évet is kaphatsz akár. Ha hulla részeg voltál, 2 kiló kokóval a csomagtartóban miközben 74-gyel mentél 50-es táblánál


azért van svájcban ez a szigorú gyorshajtástörvény mert csomó baleset volt abból, hogy száguldoztak a ferrarikkal meg lamborghinikkel
pénzbüntetést kiröhögik, ezért hát lecsukják őket, az fogja csak vissza őket
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Feb 24 2014 02:52pm
Quote (iFeelAlone @ 24 Feb 2014 21:41)
Én ezt nem hiszem el mondjuk. Gondolom 3-6 évet is kaphatsz akár. Ha hulla részeg voltál, 2 kiló kokóval a csomagtartóban miközben 74-gyel mentél 50-es táblánál


Ha este 10 után zuhanyzol a szomszéd rád hívhatja a rendőröket és azok ki is jönnek. Ez is Svájc.
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Feb 24 2014 02:54pm
Quote (ace07 @ 24 Feb 2014 21:52)
Ha este 10 után zuhanyzol a szomszéd rád hívhatja a rendőröket és azok ki is jönnek. Ez is Svájc.


azért ez elég wacko
bár én nem fürdök, engem nem érint XDDDDD
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Feb 24 2014 02:57pm
Quote (ace07 @ 24 Feb 2014 21:52)
Ha este 10 után zuhanyzol a szomszéd rád hívhatja a rendőröket és azok ki is jönnek. Ez is Svájc.


itt lecsuknak nemi eroszakert, ha tartod az ajtot egy nonek a boltban
Member
Posts: 34,867
Joined: Sep 21 2006
Gold: 2,650.01
Feb 24 2014 02:58pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 24 Feb 2014 22:45)
ja, ez így reálisabb, lehet csak kem dramatizálta túl


értsd úgy: 100al mész lakott területen, akkor 3-6 +fizetésedhez mért bírság

Quote (ace07 @ 24 Feb 2014 22:52)
Ha este 10 után zuhanyzol a szomszéd rád hívhatja a rendőröket és azok ki is jönnek. Ez is Svájc.


jaj ne is mond, rikkendakban 10 után mosni se lehetett, se vasárnap

This post was edited by Akizk on Feb 24 2014 02:59pm
Member
Posts: 5,054
Joined: Dec 27 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Feb 24 2014 03:01pm
Fizesd ki nekem és üld le :X:_SDF:DSFSD:FSDF:SDF:SD:SCDFSF:SDA:FS:DFsD:FASDFG:TGRJ:KHLG:ASE:AeqE:
Member
Posts: 21,013
Joined: Oct 12 2006
Gold: 35,050.00
Trader: Trusted
Feb 24 2014 03:13pm
[x] 5 nap relax
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Feb 24 2014 03:16pm
üld le legalább elmondhatod, hogy megjártad svájc legmélyebb poklát
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Feb 24 2014 03:17pm
aztán adj ki itthon könyvet a hányattatásaidról
a magyar úgyis hülye, azt hazudsz neki amit akarsz
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Feb 24 2014 03:17pm
Quote (ace07 @ 24 Feb 2014 22:52)
Ha este 10 után zuhanyzol a szomszéd rád hívhatja a rendőröket és azok ki is jönnek. Ez is Svájc.


vannak itt olyan szomszédok, h tudnám díjazni ha MO-n is ez lenne :D

múltkor felettünk hajnali fél6-ig tomboltak (előző albérletben), másnap vizsgám volt korán reggel és fájt a fejem, felmentem szólni, röhögtek és bebaszták az ajtót. a lépcsőházban is ordítoztak, etc. kihívtam a rendőröket, mondták, h kb. negyed óra múlva kiérnek, nem jöttek.
Go Back To Magyar Topic List
Prev134567Next
Add Reply New Topic New Poll