Quote (ace07 @ 24 Feb 2014 22:52)
Ha este 10 után zuhanyzol a szomszéd rád hívhatja a rendőröket és azok ki is jönnek. Ez is Svájc.
vannak itt olyan szomszédok, h tudnám díjazni ha MO-n is ez lenne

múltkor felettünk hajnali fél6-ig tomboltak (előző albérletben), másnap vizsgám volt korán reggel és fájt a fejem, felmentem szólni, röhögtek és bebaszták az ajtót. a lépcsőházban is ordítoztak, etc. kihívtam a rendőröket, mondták, h kb. negyed óra múlva kiérnek, nem jöttek.