d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Szerintetek Mi Számít Jobban > Egy Csajnál
Prev134567Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Feb 16 2014 07:02am
Arc. :D
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Feb 16 2014 07:09am
normalis keretek kozt arc.
de lehet akarmilyen szep arca, ha 200kilo, es akkora segge van, hogy 1 busz elfer mogotte, akkor nn
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Feb 16 2014 07:14am
Quote (TouchCow @ 16 Feb 2014 12:47)
egy fogyatékos focista beszél mások értelmi szintjéről

kk bb


Unalmas már ez a focista dolog, kb mint joey meg a kalauz duma, már az is inkább szánalmas, de azért fojtasd kérlek, szórakoztatsz.
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Feb 16 2014 07:15am

Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Feb 16 2014 07:17am
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Feb 16 2014 07:20am
Quote (Smat @ 16 Feb 2014 14:14)
Unalmas már ez a focista dolog, kb mint joey meg a kalauz duma, már az is inkább szánalmas, de azért fojtasd kérlek, szórakoztatsz.


focista
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Feb 16 2014 07:22am
Quote (Smat @ 16 Feb 2014 14:14)
Unalmas már ez a focista dolog, kb mint joey meg a kalauz duma, már az is inkább szánalmas, de azért fojtasd kérlek, szórakoztatsz.


focistarage lel
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Feb 16 2014 07:23am
Quote (Smat @ Feb 16 2014 02:14pm)
Unalmas már ez a focista dolog, kb mint joey meg a kalauz duma, már az is inkább szánalmas, de azért fojtasd kérlek, szórakoztatsz.


na, tanultál a holnapi focimeccsre
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Feb 16 2014 07:24am

Quote (Smat @ Feb 16 2014 02:14pm)
Unalmas már ez a focista dolog, kb mint joey meg a kalauz duma, már az is inkább szánalmas, de azért fojtasd kérlek, szórakoztatsz.


de nem vagy buta amúgy
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Feb 16 2014 07:36am
Quote (jarabekg @ 16 Feb 2014 13:24)
de nem vagy buta amúgy


Istenem.
Te ennél fogyatákabb már nem is lehetnél..
Go Back To Magyar Topic List
Prev134567Next
Add Reply New Topic New Poll