d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Ha Tönkre Akarnád Tenni Valakinek Az életét > Hogyan Kezdenél Hozzá?
Prev13456Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Feb 11 2014 12:30pm
Quote (putincykavodka @ 11 Feb 2014 20:28)
Wat
Most szo se volt mesrol
Amugyse fogok vele csinalni semmit, max agyonverem 1x, de azt meg is erdemli :d


ja, ez biztos be fog következni :DDDDDDDDDDD
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Feb 11 2014 12:30pm
Quote (putincykavodka @ 11 Feb 2014 19:28)
Wat
Most szo se volt mesrol
Amugyse fogok vele csinalni semmit, max agyonverem 1x, de azt meg is erdemli :d


igen, pontosan ezt hallgatjuk egy eve
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Feb 11 2014 12:31pm
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Feb 11 2014 12:42pm
Valami vegyészköcsög megszakérthetené, de asszem kristályos jód + aluminiumreszelék vagy vasreszelék,nemtom melyik, egy üvegben lezárva, ablakán bedobod, üveg összetörik, az egész helységet lilára festi, tégláig kell utána kaparni a falat, annyira beissza magát mindenbe. Azt az egyet nem tudom, hogy mérgező-e, ha igen, akkor nyilván felejtős a dolog

This post was edited by bbaallaaggee on Feb 11 2014 12:43pm
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Feb 11 2014 12:43pm
Quote (Saenchai @ Feb 11 2014 06:03pm)
politikusnak készül, ott tanítják a zsarolást


:D

Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Feb 11 2014 12:46pm
Quote (bbaallaaggee @ Feb 11 2014 08:42pm)
Valami vegyészköcsög megszakérthetené, de asszem kristályos jód + aluminiumreszelék vagy vasreszelék,nemtom melyik, egy üvegben lezárva, ablakán bedobod, üveg összetörik, az egész helységet lilára festi, tégláig kell utána kaparni a falat, annyira beissza magát mindenbe. Azt az egyet nem tudom, hogy mérgező-e, ha igen, akkor nyilván felejtős a dolog


aluminium asszem
de kell hozzá viz hogy einduljon a reakció
és nem mérgező utólag, ofc nem jó intravénásan belőni

This post was edited by cowding on Feb 11 2014 12:46pm
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Feb 11 2014 12:54pm
Menj at rajta egy uthengerrel.

Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Feb 11 2014 01:21pm
senkinek nem akarnám tönkretenni az életét
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Feb 11 2014 01:31pm
adj neki egy lumiat
Member
Posts: 3,114
Joined: Jun 20 2010
Gold: 1,565.00
Feb 11 2014 03:22pm
kapna egy fukusimai telefont, had hordja a heréje mellett :D
Go Back To Magyar Topic List
Prev13456Next
Add Reply New Topic New Poll