d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Yahoo Takarodj
Prev134567Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Feb 7 2014 03:19pm
Quote (putincykavodka @ Feb 7 2014 10:18pm)
:)
Np, egyszer majd talan ertelmes ember lesz beloled


http://1.ii.gl/upP6lF.png


tessék ezeken még van hely, takarodhatsz is el a laboromrol)))))))))))))))
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Feb 7 2014 03:23pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ Feb 7 2014 11:17pm)
aha biztos felveszel másikat miután direkt követtél ebbe is))))


Te kovettel engem
Nyomorek
:)
Tessek, felvetel sorrendjeben mutatja a hallgatokat
En vagyok kiss botond ofc
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Feb 7 2014 03:27pm
Quote (putincykavodka @ Feb 7 2014 10:23pm)
Te kovettel engem
Nyomorek
:)
Tessek, felvetel sorrendjeben mutatja a hallgatokat
En vagyok kiss botond ofc
http://2.ii.gl/w9MmC7.png


nem felvétel sorrendben mutatja lol nyomorak)

egyik szakirányos tárgyamnál sem én vagyok az első pedig 100% hogy én vettem fel elsőre mert 18:01kor már az összes tárgyam felvolt véve)

http://1.ii.gl/OrG1DQ.png

ezt meg utolsónak vettem fel és elsőnek mutat


nyomorak stalking kid, nem száll le rólam soha

This post was edited by BmA_BeMyAngel on Feb 7 2014 03:28pm
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Feb 7 2014 03:33pm
fukeng homokos szüzgyerek, nem haggya amba a hazudozást és követ mindenhova ahova tud még azután is hogy szétvertem a fejét, when will it end
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Feb 7 2014 03:35pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ 7 Feb 2014 23:33)
fukeng homokos szüzgyerek, nem haggya amba a hazudozást és követ mindenhova ahova tud még azután is hogy szétvertem a fejét, when will it end


videózd le ahogy rábaszod a fejét a kémcsövekre
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Feb 7 2014 03:37pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ Feb 7 2014 11:27pm)
nyomorek vagyok


Igen :)

Mostantol kessel fogok bmre jarni :s biztos ami biztos, nem lehet tudni h ez a nyomorak mire keszul
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Feb 7 2014 03:39pm
Quote (RRC @ Feb 7 2014 10:35pm)
videózd le ahogy rábaszod a fejét a kémcsövekre


amúgy ez a labor ez nem olyan labor, hogy vegyszerek vannak meg kémcsövek, hanem mondjuk szivattyú teljesítményt kell mérni vagy etc

Quote (putincykavodka @ Feb 7 2014 10:37pm)
Igen :)

Mostantol kessel fogok bmre jarni :s biztos ami biztos, nem lehet tudni h ez a nyomorak mire keszul


inkább takarodj a laboromról ahogy mondtad, ja oh wait elfelejtettem hogy te 0-24 hazudozol :)
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Feb 7 2014 03:41pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ Feb 7 2014 11:39pm)
amúgy ez a labor ez nem olyan labor, hogy vegyszerek vannak meg kémcsövek, hanem mondjuk szivattyú teljesítményt kell mérni vagy etc



inkább takarodj a laboromról ahogy mondtad, ja oh wait elfelejtettem hogy te 0-24 hazudozol :)


Eltakarodsz te, ha akarsz :) te jottel utanam :)
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Feb 7 2014 03:41pm
röhögök

tényleg mint egy házaspár

This post was edited by TrollBoss on Feb 7 2014 03:41pm
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Feb 7 2014 03:43pm
Quote (putincykavodka @ Feb 7 2014 10:41pm)
Eltakarodsz te, ha akarsz :) te jottel utanam :)


jolvan hazudozz csak szüzsrac


Quote (TrollBoss @ Feb 7 2014 10:41pm)
röhögök

tényleg mint egy házaspár


tényleg mint egy házaspár lol ikszdé te már csak tudod 70 évesen
Go Back To Magyar Topic List
Prev134567Next
Add Reply New Topic New Poll