Quote (RRC @ Feb 7 2014 10:35pm)
videózd le ahogy rábaszod a fejét a kémcsövekre
amúgy ez a labor ez nem olyan labor, hogy vegyszerek vannak meg kémcsövek, hanem mondjuk szivattyú teljesítményt kell mérni vagy etc
Quote (putincykavodka @ Feb 7 2014 10:37pm)
Igen

Mostantol kessel fogok bmre jarni :s biztos ami biztos, nem lehet tudni h ez a nyomorak mire keszul
inkább takarodj a laboromról ahogy mondtad, ja oh wait elfelejtettem hogy te 0-24 hazudozol
