Quote (TassassinHc @ 24 Jan 2014 23:47)
whirlpool - nyílván mosógépet akartál venni, de ez sikerült.
vegyél Samsungot.
amúgy nem értek hozzá.
nekem a normális hűtő olyan, ami baromira nagy, két ajtós és van benne baszott nagy mélyhűtő is.
nem mindenkinek van tízcsilliárd forintja telebaszni tarjával a kétajtós hűtőt
