d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Hűtőszekrény Help > Ha Valaki ért Esetleg Hozzá
Prev1345
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jan 24 2014 05:53pm
Quote (TassassinHc @ 24 Jan 2014 23:47)
whirlpool - nyílván mosógépet akartál venni, de ez sikerült.

vegyél Samsungot.

amúgy nem értek hozzá.

nekem a normális hűtő olyan, ami baromira nagy, két ajtós és van benne baszott nagy mélyhűtő is.


nem mindenkinek van tízcsilliárd forintja telebaszni tarjával a kétajtós hűtőt ;)
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jan 24 2014 08:30pm
én nem értek a hütökhöz, nekünk lg van, ez jo
LG GBF539PVQWB
de mondjuk milyen lenne egy hütö lol
hüt... mindegyik azt csinalja nem :XD
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jan 25 2014 07:04am
Quote (tevetava @ Jan 25 2014 12:53am)
nem mindenkinek van tízcsilliárd forintja telebaszni tarjával a kétajtós hűtőt ;)


annak nincs, aki elbagózza ezt a pénzt
Go Back To Magyar Topic List
Prev1345
Add Reply New Topic New Poll