Quote (iFeelAlone @ 24 Jan 2014 16:20)
lebuktam.
Pedig azt hittem ha idejövök és felteszem a "noob" kérdéseket akkor majd elhiszitek, hogy nem nézem.
Quote (Fej @ 24 Jan 2014 16:22)
évek óta nem is nézek tvt, igazából per pill tv sincs a szobámban
de ezeken a képeken nevettem
kusslegyen, ha rrc megszakertette, akkor ez meg van szakertve.