d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Ukrajna > A Helyzet Fokozódik
Prev13456720Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 21 2014 11:13am
Quote (iFeelAlone @ Jan 21 2014 06:08pm)
Ezzel egyetértek, szerintem is voltak súlyosabb dolgok az elmúlt 4 évben mint előtte de az emberek ingerküszöbét nem ez határozza meg. Ha egy miniszterelnök titkos beszédében azt mondja, hogy "hazudtunk" és ez nyilvánosságra kerül az nagyobb visszhangot vált ki mint egy milliárdos korrupciós ügy ahol szintén nyilvánvaló az érintettség csak nem bizonyított.

Egyébként meg szerintem sem a jobb oldal sem a bal oldal nem megy ki az utcára kocsit gyújtogatni. Fogalmatlan huszonéves bűnözők teszik a poén kedvéért párttól függetlenül.


Szerintem abszolút nem párt független, mert egy több milliárdos korrupció amit nyíltan nyomnak a pofánkba sokkal felháborítóbb, mint az, hogy egy politikus azt mondja, hazudott(wow, such surprise)
és most mégse gyújtogatnak autókat, foglalnak el székházakat, lopnak tankot

This post was edited by Vismajor on Jan 21 2014 11:14am
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jan 21 2014 11:25am
Quote (iFeelAlone @ Jan 21 2014 06:08pm)
Ezzel egyetértek, szerintem is voltak súlyosabb dolgok az elmúlt 4 évben mint előtte de az emberek ingerküszöbét nem ez határozza meg. Ha egy miniszterelnök titkos beszédében azt mondja, hogy "hazudtunk" és ez nyilvánosságra kerül az nagyobb visszhangot vált ki mint egy milliárdos korrupciós ügy ahol szintén nyilvánvaló az érintettség csak nem bizonyított.

Egyébként meg szerintem sem a jobb oldal sem a bal oldal nem megy ki az utcára kocsit gyújtogatni. Fogalmatlan huszonéves bűnözők teszik a poén kedvéért párttól függetlenül.


Sokkal inkabb arrol van szo, hogy milyen retegeket, es azokat milyen mertekben kepes megmozgatni egy partszervezet.

Most is voltak tuntetesek, kb az osszes intezkedes ellen, de egy parszazfos egyetista csoport bekes fuggetlen tuntese nem sok emberben marad meg, ahhoz kepest, hogy a fidesz meg a jobbik kivonultat egy sajat rendezvenyre 12000 fradi drukkert akik szetverik az egesz varost.
Member
Posts: 12,371
Joined: May 26 2005
Gold: 931.79
Jan 21 2014 11:26am
Quote (Vismajor @ Jan 21 2014 06:13pm)
Szerintem abszolút nem párt független, mert egy több milliárdos korrupció amit nyíltan nyomnak a pofánkba sokkal felháborítóbb, mint az, hogy egy politikus azt mondja, hazudott(wow, such surprise)
és most mégse gyújtogatnak autókat, foglalnak el székházakat, lopnak tankot


Szerintem azért mert az autógyújtogatós, tankfoglalós IQ negatív paraszt rétegnél - és ezáltal a médiánál is - máshol van az ingerküszöb mint az értelmiségieknél.
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 21 2014 11:27am
Quote (iFeelAlone @ Jan 21 2014 06:26pm)
Szerintem azért mert az autógyújtogatós, tankfoglalós IQ negatív paraszt rétegnél - és ezáltal a médiánál is - máshol van az ingerküszöb mint az értelmiségieknél.


Hát így van
Egyik jobb oldal, másik baloldal
Member
Posts: 5,054
Joined: Dec 27 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jan 21 2014 11:33am
Quote (putincykavodka @ Jan 21 2014 05:38pm)
This
Senee bealdozhatna magat orbanert pl


így kéne igen, vki mindig lelövi az aktualis országfejest ha sok a negatívum
még kidőlne 2-3 kormányzó hasonló mód, a többi meg tudná az életével játszik

This post was edited by Lacii on Jan 21 2014 11:34am
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jan 22 2014 02:48am
http://444.hu/2014/01/22/halalos-aldozata-is-van-a-kijevi-osszecsapasoknak/

"Más aggasztó hírek is terjednek az országban. A közösségi oldalakon több, telefonok kijelzőjéről készült felvétel kezdett terjengeni. Ezeken az látszik, hogy a három ukrán mobiltársaság, az MTS, a Kyivstar és a részben a donyecki milliárdos, Rinat Ahmetov tulajdonolta Life olyan sms-eket küldött az ellenzéki tüntetések helyszínén tartózkodó felhasználóinak, amiben arra figyelmeztetik őket, hogy “tömeges zavargás résztvevőiként” lettek regisztrálva."

Welcome to freedom of speech.
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jan 23 2014 04:07am
Holnap támadást indíthat az ukrán ellenzék
Klicsko ultimátumot fogalmazott meg szerda este. Az EU-párti tüntetők támadást fognak indítani, ha a kormány nem hajlandó előrehozott választásokat kiírni.

Klicsko szerda este a Majdajon beszélt a tárgyalásokról. Mint mondta, ha az elnök kiírná az előrehozott választásokat, vérontás nélkül távozhatna.

De holnap, ha az elnök nem reagál, támadni fogunk.
- mondta Klicsko, a tömeg pedig hangos éljenzéssel fogadta. A bokszolóból lett ellenzéki politikus arról is beszélt, hogy a rendőrség megpróbálhatja majd őket kiszorítani a térről, és minden tőlük telhetőt meg kell majd tenniük, hogy ezt megakadályozzák.

http://444.hu/2014/01/22/holnap-tamadast-indithat-az-ukran-ellenzek/
http://www.cnn.com/2014/01/22/world/europe/ukraine-protests/
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jan 23 2014 04:17am
Az ukrán védelmi minisztérium közölte, hogy a hadsereg nem avatkozik be a belügyi alakulatok és a tüntetők közötti összecsapásokba, valamennyi katona és minden haditechnikai eszköz az állandó állomáshelyén van.

http://444.hu/2014/01/22/az-ukran-ellenzek-ot-megolt-tuntetorol-tud/
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jan 23 2014 04:21am
Go Back To Magyar Topic List
Prev13456720Next
Add Reply New Topic New Poll