d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Kikre Fogsz Szavazni 2014 Aprilisaban? > Szavazz Vagy Meghalsz
Prev134567237Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 6,109
Joined: Jul 25 2011
Gold: 0.00
Jan 19 2014 05:08am
Quote (Saenchai @ Jan 19 2014 11:46am)
te kire szavaznál?


ha a valamelyik harmadik part hajlando osszehozni iden egy programot es nem oltari faszsag akkor a programjukra, ha nem lesz ilyen akkor ervenytelen szavazatot csinalok bar ennek semmi ertelme
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jan 19 2014 05:09am
Quote (sylke @ Jan 19 2014 11:07am)
pedig naponta nézel tükörbe


egyre gyengülnek a beszólásaid :(
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Jan 19 2014 05:10am
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jan 19 2014 05:11am
Quote (xGurke @ 19 Jan 2014 13:09)
egyre gyengülnek a beszólásaid :(


mindenki a saját szintjének megfelelö beszolást kap
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jan 19 2014 05:12am
Quote (sylke @ Jan 19 2014 12:11pm)
mindenki a saját szintjének megfelelö beszolást kap


akkor nekem azért szoktál olyan királyokat beszólni
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 19 2014 05:13am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Jan 19 2014 11:53am)
nem tudom, hogy elmegyek-e, hogy érvényesen szavazok-e, vagy hogy ha szavazok, akkor kire, annyi biztos, hogy a jobbikra és a fideszre nem szavazok. nagyon rossz szájízzel tudnék erre az "összefosás"-ra szavazni, de lmp is egyre szánalmasabb néha, és valszeg be se jutnak :(

amúgy nagyon szomorú látni, hogy ennyire tájékozatlan, nemtörődöm emberek vannak itt, vagy ha tájékozottak, akkor nagyon más elképzeléseik vannak arról, hogy milyen országban akarnak élni, mint én.

egyszerűen hihetetlen, hogy a szemük előtt zajló elképesztő méretű sikkasztás, lopás és intézményesített korrupció, fékek és egyensúlyok rendszerében tett rombolás, ad hoc törvénykezés, társadalmi különbségek szélesítése felett így elhaladnak az emberek, lehet megérdemli magyarország, hogy a fidesz kormányozza magyarországot. és akkor most még az oroszok felé nyitásról nem is beszélek...

“Minden nemzetnek olyan kormánya van, aminőt érdemel. Ha valami oknál fogva ostoba vagy komisz emberek ülnek egy bölcs és becsületes nép nyakára, akkor a nép azokat a silány fickókat minél hamarabb a pokol fenekére küldi. De ha egy hitvány kormány huzamosan megmarad a helyén, akkor bizonyos, hogy a nemzetben van a hiba …”


ez
én bevallom, tájékozatlan vagyok, nem nagyon követem a politikai életet
Meg kb 2008tól ÉLEK magyarországon, mármint meló, egyetem, etc, előtte nem nagyon éreztem az ilyen dolgokat meg ennyire se érdekelt(meg szavazni se szavazhattam obv) szal nekem nincs meg a DEHÁTAZMSZPISMILYENSZAR
Nekem egyedül az van h bajnai gordon elég jól kiráncigálta mo-t a válságóbl, legalábbis nekem az rémlik h volt válság itt is de kurvára nem volt annyira gáz mint máshol
De csak ezért nem szavaznék az mszpre. De nekik van egyedül esélyük a fidesz ellen, ezért fogok rájuk szavazni
Mert amit a fidesz csinál, az egyszerűen nevetséges. Korrupció magasabb mint valaha, nyílt korrupció(trafikmutyi, építészmérnök államosítás, etc) szinte nem volt olyan intézkedésük, amivel egyetértenék/tetszene
Én nem tudom megérteni, akik az elmúlt 4 év után a fideszre szavaz. Az roszág sehova se fejlődött, jobb semmivel sem lett, de lett stadionmutyink, trafikmutyink, AB államosítás, meg faszomtudja. Mindazonáltal mindenkinek a személyes dolga mire szavaz, ezért én nem fogok elitélni senkit
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jan 19 2014 05:16am
Quote (MarcusD @ 19 Jan 2014 12:06)


implying a subon van barki akinek koze van az esporthoz
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Jan 19 2014 05:20am
Quote (Cpt_Ghost @ Jan 19 2014 12:16pm)
implying a subon van barki akinek koze van az esporthoz


o/
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Jan 19 2014 05:26am
Quote (zsansaccount @ 19 Jan 2014 11:59)
De ha egy normalis part sincs? En ugy latom h teljesen mind1, h ki van hatalmon, ugyan az megy. Arrol meg ne is beszeljunk, h kampany alatt az megy itt MO-n h a masikat szidjuk, semmi mas - ami azt hiszem minden partot minosit.


utálom, mikor az emberek próbálják összemosni az "elmúltnyócév" károsságát, az elmúlt lassan 4 évével. rohadtul nem ugyanaz, és ezzel nem az mszpt védem, ők is loptak csaltak hazudtak, de azt egy pitiáner szinten tették, pármilliós-pármilliárdos tételekben, amiket jól felfújt az ellenzék.

ami most zajlik, az az egész ország szisztematikus kizsákmányolása, és az ország képének a fidesz igényeihez való formálása, mind gazdasági, mind társadalmi, mind jogi szinten. aki ezt a kettőt egy szintre teszi, az hülye.

nem azt mondom, hogy az mszp által vezetett koalíció jobb lenne, hanem hogy kevésbé rossz, ha valakire szavazni fogok, azt nem őszinte meggyőződésből, tiszta szívvel fogom tenni, hanem azért, hogy a fidesz ellen szavazzak.

sajnos jelenleg nincs jó és rossz, csak rossz és rosszabb, amúgy ez is részben a fidesz miatt van, legalábbis én részemről, mert pl. bajnaira szívesen szavaznék, de a választási törvény kb. lehetetlenné teszi a mostani pártpreferenciák mellett, hogy pártok külön nyerjenek, és ezt szerintem kurvára tudatos, a fidesz tudta, mikor írta a törvényt, hogy ő az egyetlen nagypárt, és hogy a jobboldali választói populáció sokkal kevésbé tagolt, mint a baloldali, ezért úgyis szövetkezniük kell, onnantól meg nyilván nehéz is mindenkinek megtartania a szavazóit, ha összeállnak gyurcsánnyal, és könnyű is összemosni őket kampányban.
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jan 19 2014 05:27am
Nem szavazok.
1. Nem érdekel mert mindegyik ugyan olyan korrupt szar és csak a zsebüket tömik és a politikusnál nincs mocskosabb patkány a világon
2. Ha más lesz a szemétdomb tetején akkor sem fog változni semmi

Amúgy megy [x]_predi
Go Back To Magyar Topic List
Prev134567237Next
Add Reply New Topic New Poll