Quote (josheide @ 18 Jan 2014 02:32)
Jo szar eleted lehet.
Meg szerencse, hogy nekem a szuleim mindent megvesznek ugy, hogy kozben semmit se varnak el erte cserebe. Nyugodtan bukdacsolhatok az egyetemen, zarkozhatok be a szobamba mert tomegiszonyom van es tolhatom a lolt/sc2t/dayzt/faszomtudjamit egesz nap mert tudom igy is toljak belem a penzt. Gyorsan be is veszek 2 xanaxot mert a terran es a zerg is op, meg mindenki maphackel ellenem platina ligaban.
azt szeretem az ilyen postokban, hogy egy flamebe összefoglalják az aktuális pletykát és érdekes infokat valakiről, amik számomra nem derülnek ki, mert ahhoz nem vagyok eleget itt hogy minden ilyen storyt ismerjek
