d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Most Vettem Egy Darab Szart 1 Millió Dihramért
Prev1345
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jan 18 2014 07:07am
Quote (tevetava @ Jan 18 2014 01:03pm)
most látom csak, rrc kapott egy tízest
hát meg is érdemelte


biztos szíven üti majd
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jan 18 2014 07:08am
gondolom megint senee sír a topicban, mint egy kivert kurtya, mert hiányzik a topic fele
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jan 18 2014 07:08am
Quote (Cpt_Ghost @ 18 Jan 2014 14:05)
eddig is harmincon volt, nem?


még este láttam, hogy húsz
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jan 18 2014 07:08am
Quote (xGurke @ Jan 18 2014 01:07pm)
biztos szíven üti majd


a következőt neked harcolom ki
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jan 19 2014 04:54am
30%
Member
Posts: 5
Joined: Jan 19 2014
Gold: 0.00
Jan 19 2014 05:47am
Quote (RRC @ Jan 19 2014 11:54am)
30%


kotrodj mar sczni
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Jan 19 2014 06:26am
Quote (josheide @ 18 Jan 2014 02:32)
Jo szar eleted lehet.

Meg szerencse, hogy nekem a szuleim mindent megvesznek ugy, hogy kozben semmit se varnak el erte cserebe. Nyugodtan bukdacsolhatok az egyetemen, zarkozhatok be a szobamba mert tomegiszonyom van es tolhatom a lolt/sc2t/dayzt/faszomtudjamit egesz nap mert tudom igy is toljak belem a penzt. Gyorsan be is veszek 2 xanaxot mert a terran es a zerg is op, meg mindenki maphackel ellenem platina ligaban.


azt szeretem az ilyen postokban, hogy egy flamebe összefoglalják az aktuális pletykát és érdekes infokat valakiről, amik számomra nem derülnek ki, mert ahhoz nem vagyok eleget itt hogy minden ilyen storyt ismerjek :D
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jan 19 2014 06:32am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Jan 19 2014 02:26pm)
azt szeretem az ilyen postokban, hogy egy flamebe összefoglalják az aktuális pletykát és érdekes infokat valakiről, amik számomra nem derülnek ki, mert ahhoz nem vagyok eleget itt hogy minden ilyen storyt ismerjek :D


Pedig rrct 5 eve ismered
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Jan 19 2014 06:34am
Quote (putincykavodka @ 19 Jan 2014 13:32)
Pedig rrct 5 eve ismered


jó, de nem "ismerem", csak látom a forumon, szerintem egyszer nem beszéltünk + játékos topicokat soha nem nézem
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jan 19 2014 08:26pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Jan 19 2014 01:34pm)
jó, de nem "ismerem", csak látom a forumon, szerintem egyszer nem beszéltünk + játékos topicokat soha nem nézem


ne mondj ilyet ricinek, mert akkor rajon, hogy igazabol senkit nem ismer
Go Back To Magyar Topic List
Prev1345
Add Reply New Topic New Poll