Quote (Genthor @ Jan 7 2014 06:12pm)
És eme szent napon Isten által felkent Holy Gurke ragyogó glóriával a feje fölött belovagola büszke paripáján hunsub népe közé. És hunsub népe áhitattal a szemében csodálá a Megváltó eljövetelét.
Gondolom a saját összegyűjtött spamjeidet és a nekem szánt flame-t is ugyanilyen büszkén pm reportoltad annak a modnak, akinek a nevét azért nyuszi módon kicenzúráztad, nehogy "visszajárjon a kölcsön kenyér".
ha valakit itt reportolni kéne spam miatt, az te vagy
na jó nem
keveset postolsz, de még az is felesleges (vagy velvet topicot nyitsz vagy valakivel kötözködsz)