d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 2 V1.00 Walk #2
Prev13456711Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Jan 6 2014 12:49pm
Quote (ScorpionLord @ 6 Jan 2014 19:18)
Ott az a csinicsizmi az inv-ben micsoda?
Nm act1 start-on csinálsz majd egy full eq képet?


csinalok, lesz sok upgrade cowkingbol ugyis
Member
Posts: 9,421
Joined: Jul 4 2006
Gold: 1.69
Jan 6 2014 02:08pm
Quote (takii @ 6 Jan 2014 16:09)
http://www.youtube.com/watch?v=C1Es8JmcLvo

amúgy tracked.
később nighton / hellen is utokepes lesz ez a pala?


ezt egy soldatos klántársam, az omena csinálta. gold
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 6 2014 02:13pm
Quote (text_killer @ Jan 6 2014 09:08pm)
ezt egy soldatos klántársam, az omena csinálta. gold


Te soldatozol? legjobb gém eva!
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Jan 7 2014 03:57am
toltam kb 20 cowking runt
dexes ring sajnos kell a kard miatt : F

lvl 25

Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Jan 7 2014 04:05am
Quote (Floodban @ Jan 7 2014 10:57am)
toltam kb 20 cowking runt
dexes ring sajnos kell a kard miatt : F

lvl 25

http://i.imgur.com/1GP6cTd.gif


Tearhaunch asszem nem ad FRW-t. Amúgy jó kis eq.
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Jan 7 2014 04:51am
Quote (-joey- @ 7 Jan 2014 11:05)
Tearhaunch asszem nem ad FRW-t. Amúgy jó kis eq.


fel se tunt, telleg nem mukodik
le is csereltem erre, viszont igy nem birtam el a rare chestem ezert imbueztem egy masikat, kicsit szarabb dehat ohwell



Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jan 7 2014 04:54am
Quote (Floodban @ 7 Jan 2014 12:51)
fel se tunt, telleg nem mukodik
le is csereltem erre, viszont igy nem birtam el a rare chestem ezert imbueztem egy masikat, kicsit szarabb dehat ohwell

http://i.imgur.com/Fu1ftdu.jpg

http://i.imgur.com/0S44qtF.jpg


igazi hun-1 skinje van a paládnak
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Jan 7 2014 05:09am
andy
nemtudom micsinaljak thornssal, kezd elegge haszontalanna valni, marmint igy actbossok ellen eleg jo extra dam, de kb mindenhol mashol alig csinal vmit, elobb meghalnak hammertol
lehet meditation vagy redemption jobb lenne, vagy akar allres aura is

Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Jan 7 2014 05:39am
Quote (Floodban @ Jan 7 2014 12:09pm)
andy
nemtudom micsinaljak thornssal, kezd elegge haszontalanna valni, marmint igy actbossok ellen eleg jo extra dam, de kb mindenhol mashol alig csinal vmit, elobb meghalnak hammertol
lehet meditation vagy redemption jobb lenne, vagy akar allres aura is

http://i.imgur.com/ZxGHprS.jpg


Szterintem magában nem annyira használható aura. Conversionnal adja ki magát, amikor beállsz 6-8 minion mögé azokon meg szétveri magát az ellen. Ha jobban bejön a hammer, akkor tegyél pár pontot support aurákra imo, de conc és might felesleges, mert nem adnak plusz damot a hammernek.

Quote (sylke @ Jan 7 2014 11:54am)
igazi hun-1 skinje van a paládnak


:D Lacus állt ki anno mindig ilyen elcseszett sorcival HUN-1-re, és ofc ékezettel írkált mellé.

This post was edited by -joey- on Jan 7 2014 05:40am
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Jan 7 2014 08:16am
na szerintem allres auraval fogom tolni, nincs prereq skillje se, szal nem baszok el annyi pontot ra, illetve sztem ki se kell maxolni mivel a vegefele ilyen 1 allreseket kapsz skillenkent gondolom
joesetben ezzel meg lifet/manat is nyerhetek cuccokon, mert a resi nem lesz olyan fontos stat

nem lenne fun ha 100 attack ratinggel szopnek conversion/thornssal, meg egyeb bajai is vannak (olvastam hogy xpt se kapsz ha a konvertalt minionjaidon olik meg magukat, etc)
Go Back To Magyar Topic List
Prev13456711Next
Add Reply New Topic New Poll