Quote (Floodban @ Jan 7 2014 12:09pm)
andy
nemtudom micsinaljak thornssal, kezd elegge haszontalanna valni, marmint igy actbossok ellen eleg jo extra dam, de kb mindenhol mashol alig csinal vmit, elobb meghalnak hammertol
lehet meditation vagy redemption jobb lenne, vagy akar allres aura is
http://i.imgur.com/ZxGHprS.jpg
Szterintem magában nem annyira használható aura. Conversionnal adja ki magát, amikor beállsz 6-8 minion mögé azokon meg szétveri magát az ellen. Ha jobban bejön a hammer, akkor tegyél pár pontot support aurákra imo, de conc és might felesleges, mert nem adnak plusz damot a hammernek.
Quote (sylke @ Jan 7 2014 11:54am)
igazi hun-1 skinje van a paládnak

Lacus állt ki anno mindig ilyen elcseszett sorcival HUN-1-re, és ofc ékezettel írkált mellé.
This post was edited by -joey- on Jan 7 2014 05:40am