Quote (Jancsipapa @ Jan 5 2014 08:33pm)
egy ilyen semmirekellő vérszívónak miért ne pofázzon, mint te?
a bevágódást meg mókás felhoznod pont neked, aki nőként kiadva magát próbált némi figyelmet szerezni itt...

mintha csak nekem szájalna
és mondd csak ki a bíró te vagy ő? vagy konzul dönti el ki semmirekellő és ki nem?!
nem semmi.. alapjbol mi a fasz joga van egy olyan szarosnak itélkezni BÁRKI felett is aki még igazábol azt sem tudja mi az élet
majd rájön mikor a lustaság miatt a nem tanulás miatt nem kerül be sehova és/vagy kikerül onnét és nem veszik fel sehova mert mindenhova imserős kell aztán majd vergődhet ő is
csak ne felejtsd el köpködni majd őt is, mert gondolom pofázni akkor is ugyanugy fog majd, ha nem jobban