d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Topic > Seneenek
Prev13456719Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Jan 5 2014 02:27pm
Quote (Senee @ Jan 5 2014 10:26pm)
sok hasonlóságot látok amúgy közte és magam között mikor olyan idős voltam mint ő
nekem is sokan mondták értelmes/értelmesebb vagyok meg etc
de aztán a beleszarás meg a lustaság ide vezetett

ahogy elnézem pici petike is jó úton halad a semmirekellőség felé
majd utána rájössz milyen nehéz és összetett is ez a kérdés


és ezt így megállapítottad ~100 jsp posztból (inb4 mi is így tesszük, nálad több ezer posztra tehető a bőgés)

szakadj már le róla aztán inkább váltsd be az egyik régi ígéretedet

nem fogsz innen senkinek se hiányozni
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jan 5 2014 02:31pm
Quote (Jancsipapa @ Jan 5 2014 08:27pm)
és ezt így megállapítottad ~100 jsp posztból (inb4 mi is így tesszük, nálad több ezer posztra tehető a bőgés)

szakadj már le róla aztán inkább váltsd be az egyik régi ígéretedet

nem fogsz innen senkinek se hiányozni


ja 100 jsp posztbol ofc
beszélgettem már régebben vele

és akkor sem és ma sem én kezdtem el kötekedni meg pofázni
petike igy szeretne bevágodni a többség előtt, dehát fiatal férfiú, bizonyítania kell, hogy milen kemény legény

nem hogy elmagyaráznád neki hogy ne pofázzon és akkor neki se lesz pofázva és akkor neked se kell itt a megmentőt játszani hanem mehetsz a dolgodra vissza ahonnan jöttél
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Jan 5 2014 02:33pm
Quote (Senee @ Jan 5 2014 10:31pm)
ja 100 jsp posztbol ofc
beszélgettem már régebben vele

és akkor sem és ma sem én kezdtem el kötekedni meg pofázni
petike igy szeretne bevágodni a többség előtt, dehát fiatal férfiú, bizonyítania kell, hogy milen kemény legény

nem hogy elmagyaráznád neki hogy ne pofázzon és akkor neki se lesz pofázva és akkor neked se kell itt a megmentőt játszani hanem mehetsz a dolgodra vissza ahonnan jöttél


egy ilyen semmirekellő vérszívónak miért ne pofázzon, mint te?

a bevágódást meg mókás felhoznod pont neked, aki nőként kiadva magát próbált némi figyelmet szerezni itt... :D
Member
Posts: 15,766
Joined: Jul 30 2012
Gold: 70.00
Jan 5 2014 02:36pm
Quote (Senee @ Jan 5 2014 10:31pm)
ja 100 jsp posztbol ofc
beszélgettem már régebben vele

és akkor sem és ma sem én kezdtem el kötekedni meg pofázni
petike igy szeretne bevágodni a többség előtt, dehát fiatal férfiú, bizonyítania kell, hogy milen kemény legény

nem hogy elmagyaráznád neki hogy ne pofázzon és akkor neki se lesz pofázva és akkor neked se kell itt a megmentőt játszani hanem mehetsz a dolgodra vissza ahonnan jöttél


konkrétan neked írtam joey topicjába, hogy nem kéne szétbaszni a topicot?
ott a neved?
hülyegyerek
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jan 5 2014 02:37pm
Quote (Jancsipapa @ Jan 5 2014 08:33pm)
egy ilyen semmirekellő vérszívónak miért ne pofázzon, mint te?

a bevágódást meg mókás felhoznod pont neked, aki nőként kiadva magát próbált némi figyelmet szerezni itt... :D


mintha csak nekem szájalna

és mondd csak ki a bíró te vagy ő? vagy konzul dönti el ki semmirekellő és ki nem?!
nem semmi.. alapjbol mi a fasz joga van egy olyan szarosnak itélkezni BÁRKI felett is aki még igazábol azt sem tudja mi az élet

majd rájön mikor a lustaság miatt a nem tanulás miatt nem kerül be sehova és/vagy kikerül onnét és nem veszik fel sehova mert mindenhova imserős kell aztán majd vergődhet ő is
csak ne felejtsd el köpködni majd őt is, mert gondolom pofázni akkor is ugyanugy fog majd, ha nem jobban
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jan 5 2014 02:39pm
Ne hssonlitsd mar a sajat faszsagodat ahhoz, hogy mate egy paraszt
Mellesleg en nem kezdtem el sirni miatta :)
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Jan 5 2014 02:40pm
Quote (Senee @ Jan 5 2014 10:37pm)
mintha csak nekem szájalna

és mondd csak ki a bíró te vagy ő? vagy konzul dönti el ki semmirekellő és ki nem?!
nem semmi.. alapjbol mi a fasz joga van egy olyan szarosnak itélkezni BÁRKI felett is aki még igazábol azt sem tudja mi az élet

majd rájön mikor a lustaság miatt a nem tanulás miatt nem kerül be sehova és/vagy kikerül onnét és nem veszik fel sehova mert mindenhova imserős kell aztán majd vergődhet ő is
csak ne felejtsd el köpködni majd őt is, mert gondolom pofázni akkor is ugyanugy fog majd, ha nem jobban


:DDDDDD

jól van senee

elolvastam most ezt egyszer, másodjára már csak kb ennyit láttam:

ki vagy te?!?! :XD
blabalbalbla CAPSLOCKKAL ÍROK VALAMI NAGYON FONTOSAT az életről, mert annyira tapasztalt vagyok :XD

de a csúnya élet :XD meg a világ :ASDASDXDA + random senee 'élet'bölcsességek
Member
Posts: 1,860
Joined: Nov 21 2006
Gold: 2.70
Jan 5 2014 02:42pm
Quote (jspogmg @ 5 Jan 2014 21:23)
a képet el is felejtettem
http://i41.tinypic.com/wkpgde.png


ez szép este lehetett :D
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jan 5 2014 02:43pm
Quote (Jancsipapa @ Jan 5 2014 08:40pm)
:DDDDDD

jól van senee

elolvastam most ezt egyszer, másodjára már csak kb ennyit láttam:

ki vagy te?!?! :XD
blabalbalbla CAPSLOCKKAL ÍROK VALAMI NAGYON FONTOSAT az életről, mert annyira tapasztalt vagyok :XD

de a csúnya élet :XD meg a világ :ASDASDXDA + random senee 'élet'bölcsességek


:XD:XDXD:XD:
+!%+!+!":XD

aha ok

tereld a témát

én a szemét

meg nőnek adtam ki magam

meg 12 évesen bárányhimlöm volt

most meg tyukszemem, a kurva anyámat

omg

hát hogy él az ilyen
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jan 5 2014 02:46pm
látom vki bőszen reportolgat is
na akkor én is nekiállok
Go Back To Magyar Topic List
Prev13456719Next
Add Reply New Topic New Poll