☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Idefigyejjetek NÚbok
Prev
1
3
4
5
6
7
12
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 1869
Replies: 110
Track Topic
Saenchai
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold
:
355.92
#41
Dec 26 2013 12:39pm
Quote (harcikacsa17 @ Dec 26 2013 08:34pm)
nah
letöltöttem a steamet hol veszem meg ingyen?
cowding
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold
:
122.92
#42
Dec 26 2013 12:40pm
Quote (harcikacsa17 @ Dec 26 2013 08:34pm)
nah
letöltöttem a steamet hol veszem meg ingyen?
sad life
TrollBoss
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold
:
0.00
#43
Dec 26 2013 12:41pm
Quote (harcikacsa17 @ Dec 26 2013 07:34pm)
nah
letöltöttem a steamet hol
veszem
meg
ingyen
?
shiet
harcikacsa17
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold
:
0.00
#44
Dec 26 2013 12:44pm
lekéstem .
akkor mind1 =(
llllllllllll
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold
:
0.00
#45
Dec 26 2013 01:11pm
Quote (Saenchai @ Dec 26 2013 06:39pm)
http://i0.kym-cdn.com/photos/images/newsfeed/000/667/223/02f.gif
lol'd
Senee
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold
:
343.00
#46
Dec 26 2013 02:36pm
mindenki hülye fasz aki nem fogagya el a másikat ugy ahogy vvfsan
mintha ö meg a haverjai oklyan kurvaötéletesek lennének hogy szó nem fér hozzá
képmutató faszfejek
Saenchai
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold
:
355.92
#47
Dec 26 2013 02:42pm
Quote (Senee @ Dec 26 2013 10:36pm)
mindenki hülye fasz aki nem fogagya el a másikat ugy ahogy vvfsan
mintha ö meg a haverjai oklyan kurvaötéletesek lennének hogy szó nem fér hozzá
képmutató faszfejek
egyre gyengébbek a besírásaid
kezd kifogyni a nafta?
TrollBoss
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold
:
0.00
#48
Dec 26 2013 02:48pm
Quote (Saenchai @ Dec 26 2013 09:42pm)
egyre gyengébbek a besírásaid
kezd kifogyni a nafta?
én is észrevettem, mostanában elég szarul nyomatja
Saenchai
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold
:
355.92
#49
Dec 26 2013 02:50pm
Quote (TrollBoss @ Dec 26 2013 10:48pm)
én is észrevettem, mostanában elég szarul nyomatja
közben wowozik, úgyhogy csak egy fél perce van kitalálni valami "idegesítő" besírást, bepostolni, aztán vissza alt-tabolni a játékba
nem egyszerű
Senee
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold
:
343.00
#50
Dec 26 2013 02:55pm
Quote (Saenchai @ Dec 26 2013 08:42pm)
egyre gyengébbek a besírásaid
kezd kifogyni a nafta?
beabsztram
mondjuk ilyenkor pont ugy éerzem én meg hogy pont hogy joval jobn amit mondok
de igazábol le is azszorm mi a faszt nyavajoktok tecik tecik nem nem
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
3
4
5
6
7
12
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact