d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Idefigyejjetek NÚbok
Prev13456712Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Dec 26 2013 12:39pm
Quote (harcikacsa17 @ Dec 26 2013 08:34pm)
nah
letöltöttem a steamet hol veszem meg ingyen?


Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Dec 26 2013 12:40pm
Quote (harcikacsa17 @ Dec 26 2013 08:34pm)
nah
letöltöttem a steamet hol veszem meg ingyen?



sad life
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Dec 26 2013 12:41pm
Quote (harcikacsa17 @ Dec 26 2013 07:34pm)
nah
letöltöttem a steamet hol veszem meg ingyen?


shiet
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
Dec 26 2013 12:44pm
lekéstem .
akkor mind1 =(
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Dec 26 2013 01:11pm
Quote (Saenchai @ Dec 26 2013 06:39pm)
http://i0.kym-cdn.com/photos/images/newsfeed/000/667/223/02f.gif


lol'd
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Dec 26 2013 02:36pm
mindenki hülye fasz aki nem fogagya el a másikat ugy ahogy vvfsan
mintha ö meg a haverjai oklyan kurvaötéletesek lennének hogy szó nem fér hozzá
képmutató faszfejek
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Dec 26 2013 02:42pm
Quote (Senee @ Dec 26 2013 10:36pm)
mindenki hülye fasz aki nem fogagya el a másikat ugy ahogy vvfsan
mintha ö meg a haverjai oklyan kurvaötéletesek lennének hogy szó nem fér hozzá
képmutató faszfejek


egyre gyengébbek a besírásaid
kezd kifogyni a nafta?
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Dec 26 2013 02:48pm
Quote (Saenchai @ Dec 26 2013 09:42pm)
egyre gyengébbek a besírásaid
kezd kifogyni a nafta?


én is észrevettem, mostanában elég szarul nyomatja
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Dec 26 2013 02:50pm
Quote (TrollBoss @ Dec 26 2013 10:48pm)
én is észrevettem, mostanában elég szarul nyomatja


közben wowozik, úgyhogy csak egy fél perce van kitalálni valami "idegesítő" besírást, bepostolni, aztán vissza alt-tabolni a játékba
nem egyszerű
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Dec 26 2013 02:55pm
Quote (Saenchai @ Dec 26 2013 08:42pm)
egyre gyengébbek a besírásaid
kezd kifogyni a nafta?


beabsztram

mondjuk ilyenkor pont ugy éerzem én meg hogy pont hogy joval jobn amit mondok

de igazábol le is azszorm mi a faszt nyavajoktok tecik tecik nem nem
Go Back To Magyar Topic List
Prev13456712Next
Add Reply New Topic New Poll