d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Daily Genthor és Szabika Nyomorult Fonál
Prev13456Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Dec 21 2013 07:34am
Quote (RRC @ Dec 21 2013 01:33pm)
inkább verném rajzolt pinára, minthogy magyar focit nézzek


inkább olvasnám el senee minden postját, mint hogy magyar focit nézzek
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Dec 21 2013 07:37am
Quote (xGurke @ 21 Dec 2013 14:34)
inkább olvasnám el senee minden postját, mint hogy magyar focit nézzek


Ok. Szerintem nyertél :D
Member
Posts: 49,807
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Dec 21 2013 07:39am
Quote (xGurke @ Dec 21 2013 02:34pm)
inkább olvasnám el senee minden postját, mint hogy magyar focit nézzek


Inkább olvasnám el senee minden postját, gyűjteném könyvbe, és minden értékemet pénzzé téve kiadatnám, mint hogy magyar focit nézzek
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Dec 21 2013 07:47am
inkább néznék magyar focit, mint hogy magyar focit nézzek
nao wat
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold: 25,216.31
Dec 21 2013 08:02am
Quote (Cpt_Ghost @ 21 Dec 2013 14:57)
haterkedsz vagy sem it's happening


Mosolygok csak
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Dec 21 2013 08:34am
Quote (RRC @ 21 Dec 2013 11:41)
2015-ig 1000 focipályát újítanak fel mo-n.


ezzel amúgy nem is lenne baj ha nem a stadionokra mennének kapásból a milliárdok, hanem olyan helyekre ahol fiatalok játszanak, akár kisebb falvakban és akkor ki lehetne nevelni egy értelmes utánpótlást
de ofc így nem jutna orbán haverjainak annyi meg amúgy is miért választanák a nehezebb de jobb megoldást
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Dec 21 2013 08:43am
Quote (Rawen @ 21 Dec 2013 15:34)
ezzel amúgy nem is lenne baj ha nem a stadionokra mennének kapásból a milliárdok, hanem olyan helyekre ahol fiatalok játszanak, akár kisebb falvakban és akkor ki lehetne nevelni egy értelmes utánpótlást
de ofc így nem jutna orbán haverjainak annyi meg amúgy is miért választanák a nehezebb de jobb megoldást


Mert mi nehéz van abban hogy meg hirdetnek egy pályázatot falvaknak/városoknak, lepukkant pályákat helyrehozni?
Member
Posts: 5,054
Joined: Dec 27 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Dec 21 2013 08:44am
COMMENT 16 OLDAL TLDR ÉRDEMES ELOLVASNI

This post was edited by Lacii on Dec 21 2013 08:44am
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Dec 21 2013 08:45am
Quote (Lacii @ 21 Dec 2013 15:44)
16 OLDAL TLDR ÉRDEMES ELOLVASNI


Nálam csak 2 meg kb szerintem mindenki másnál is.
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Dec 21 2013 08:45am
Quote (Rawen @ Dec 21 2013 03:34pm)
ezzel amúgy nem is lenne baj ha nem a stadionokra mennének kapásból a milliárdok, hanem olyan helyekre ahol fiatalok játszanak, akár kisebb falvakban és akkor ki lehetne nevelni egy értelmes utánpótlást
de ofc így nem jutna orbán haverjainak annyi meg amúgy is miért választanák a nehezebb de jobb megoldást


Meg mindig több ertelme lenne tornatermeket felujitani, ahol a focin kivül mast is lehet csinalni. Vagy ilyen csövesebb betonpalya is eleg 2 kapuval meg 2 kosarpalankkal. Esetleg uszodakat is lehetne epiteni, vizi sportokban most is jok vagyunk tehat gondolom lenne ra igeny.
Go Back To Magyar Topic List
Prev13456Next
Add Reply New Topic New Poll