Quote (Rawen @ Dec 21 2013 03:34pm)
ezzel amúgy nem is lenne baj ha nem a stadionokra mennének kapásból a milliárdok, hanem olyan helyekre ahol fiatalok játszanak, akár kisebb falvakban és akkor ki lehetne nevelni egy értelmes utánpótlást
de ofc így nem jutna orbán haverjainak annyi meg amúgy is miért választanák a nehezebb de jobb megoldást
Meg mindig több ertelme lenne tornatermeket felujitani, ahol a focin kivül mast is lehet csinalni. Vagy ilyen csövesebb betonpalya is eleg 2 kapuval meg 2 kosarpalankkal. Esetleg uszodakat is lehetne epiteni, vizi sportokban most is jok vagyunk tehat gondolom lenne ra igeny.