Quote (shelby_33 @ 26 Nov 2013 07:51)
el sem hiszem hogy ennyien egyet értenek ezzel a csicska gecivel itt.
szánalmas kis köcsög faszkalap...
nem fizettek, és?
legalább több picsa bulizott miért fáj ez ennyi embernek hogy nem fizetnek?
meg állítólag le is lehetett inni azt az 1000ft-os belépőt.
remélem jól megverik valahol majd.
ennyi erővel aki kap valami árengedményt akkor már a többi ember diszkriminálva van???
de igen ez a legnagyobb probléma Magyarországon.
Atv-s riportban meg beszél össze vissza.
Megprobalom elmagyarazni, ugy, hogy te is megertsd, mert latszik a fenntebbi postom nem jott at illetve a cikkeket se voltal kepes befogadni.
Az "fajt az embereknek", hogy egy veluk szuletett, alapveto tulajdonsaguk miatt (nem) megkulonboztettek oket gazdasagi elonyokert.
Ha valaki a tescoban azert kapna arengedmenyt mert o feher, cigany, zsido vagy ferfi, akkor azt ugyanugy elitelnem.
A "remelem jol megverik valahol" egy nagyon izgalmas, ertekalapu gondolkodasra utal.
Es nyilvanvaloan minden problemara ra lehetne sutni, hogy nem ez a legnagyobb problema ma Magyarorszagon, de eppen ezert orulhetnel neki, hogy valaki foglalkozik vele.