d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Elektronikus Muzsika
Prev13456714Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Nov 19 2013 01:59am
Member
Posts: 5,054
Joined: Dec 27 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Nov 19 2013 04:08am


This post was edited by Lacii on Nov 19 2013 04:10am
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Nov 19 2013 04:25am
Quote (Lacii @ 19 Nov 2013 11:08)
http://www.youtube.com/watch?v=rgjs7MpQpHI


bírom, ahogy csavargatják a potikat, mintha olyan nagyon fontos lenne 8D
Member
Posts: 5,054
Joined: Dec 27 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Nov 19 2013 04:31am
Quote (Nerz8 @ Nov 19 2013 11:25am)
bírom, ahogy csavargatják a potikat, mintha olyan nagyon fontos lenne 8D


Hát Dj-k.. nekik ez a dolguk.. zene az szól magától, otthon már lemixelték:D

This post was edited by Lacii on Nov 19 2013 04:31am
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Nov 19 2013 04:37am
Quote (Lacii @ 19 Nov 2013 11:31)
Hát Dj-k.. nekik ez a dolguk.. zene az szól magától, otthon már lemixelték:D


vágom én, csak olyan, mintha a sok poti csavargatástól szólna a zene, holott kb semmi értelme
Member
Posts: 5,054
Joined: Dec 27 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Nov 19 2013 04:47am
Quote (Nerz8 @ Nov 19 2013 11:37am)
vágom én, csak olyan, mintha a sok poti csavargatástól szólna a zene, holott kb semmi értelme


Röhögném 1x ha kiderülne be sincs kötve sehova, csak világít pár cserélhetés elemnek köszönhetően :D
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Nov 19 2013 05:16am
Quote (Lacii @ 19 Nov 2013 11:47)
Röhögném 1x ha kiderülne be sincs kötve sehova, csak világít pár cserélhetés elemnek köszönhetően :D


mondjuk megértem őket, mert elég hülyén nézne ki, ha csak ott állnának szerencsétlenül, arra várva, hogy átkeverhessék a zenét :D
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Nov 19 2013 05:45am
Quote (Nerz8 @ Nov 19 2013 12:16pm)
mondjuk megértem őket, mert elég hülyén nézne ki, ha csak ott állnának szerencsétlenül, arra várva, hogy átkeverhessék a zenét :D


szerintem a lektöbb dj azt is megcsinálja előre, bemennek a diszkóba, megnyomják a playt és megy magától az x órás mix : d
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Nov 19 2013 05:45am
http://www.youtube.com/watch?v=0_aFSNB8E5Y

10/10 szám, nemrég fedeztem fel
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Nov 19 2013 05:47am
>nyomkodni pár gombot=zene

nem

*tips fedora*
Go Back To Magyar Topic List
Prev13456714Next
Add Reply New Topic New Poll