Quote (BmA_BeMyAngel @ Nov 9 2013 05:34pm)
ja valszleg ez lesz next time ha meghallom, sajnos meg 2 ajto közül nemtudtam biztosra eldönteni hogy melyik mögül hallottam. aztsem értem egyébként hogy a közvetlen szomszédaik hogy bírják ezt
Amúgy viccen kívül: miért nem hívod fel a rendőrséget? Elmagyarázod nekik a szitut aztán ők eldöntik mit akarnak kezdeni vele
Lehet röhögve lecsapja a diszpécser a telefont, és kiokosít a törvényekről, de lehet, hogy nem
e: és a rendőrség sem azzal kezdi, hogy a hóna alá csapja a gyereket, hanem figyelmeztetnek, egy egyenruhásnak meg nagyobb "megfélemlítő" hatalma van talán
de aki ilyen elmerozzant, hogy veri a gyerekét annak mondjuk úgyis mindegy
ha meg nem veri csak ordibál akkor hadd ordibáljon
This post was edited by Vismajor on Nov 9 2013 10:37am