d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Mi A Kankos Peniszt Lehet Csinalni Ha
Prev1345679Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Nov 9 2013 10:34am
Quote (Vismajor @ Nov 9 2013 05:30pm)
én megmondanám neki hogy vegye pacifikusabbra a gyereknevelést, különben ráhívod a hatóságokat
aztán ha nem fejezné abba, akkor nem hívnék ki senkit csak jól megverném
úgy dominanciából


és miközben ütném a fejét orditanám hogy LÁTOD? PUFF ÉN IS TUDOM PUFF VERNI A GYENGÉBBET!!PUFF MOST ETTŐL PUFF JOBBAN MEGÉRTED PUFF AMIT MONDANI SZERETNÉK?PUFFPUFF
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Nov 9 2013 10:34am
Quote (Vismajor @ Nov 9 2013 05:30pm)
én megmondanám neki hogy vegye pacifikusabbra a gyereknevelést, különben ráhívod a hatóságokat
aztán ha nem fejezné abba, akkor nem hívnék ki senkit csak jól megverném
úgy dominanciából


ja valszleg ez lesz next time ha meghallom, sajnos meg 2 ajto közül nemtudtam biztosra eldönteni hogy melyik mögül hallottam. aztsem értem egyébként hogy a közvetlen szomszédaik hogy bírják ezt
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Nov 9 2013 10:35am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Nov 9 2013 05:34pm)
ja valszleg ez lesz next time ha meghallom, sajnos meg 2 ajto közül nemtudtam biztosra eldönteni hogy melyik mögül hallottam. aztsem értem egyébként hogy a közvetlen szomszédaik hogy bírják ezt


Amúgy viccen kívül: miért nem hívod fel a rendőrséget? Elmagyarázod nekik a szitut aztán ők eldöntik mit akarnak kezdeni vele
Lehet röhögve lecsapja a diszpécser a telefont, és kiokosít a törvényekről, de lehet, hogy nem
e: és a rendőrség sem azzal kezdi, hogy a hóna alá csapja a gyereket, hanem figyelmeztetnek, egy egyenruhásnak meg nagyobb "megfélemlítő" hatalma van talán
de aki ilyen elmerozzant, hogy veri a gyerekét annak mondjuk úgyis mindegy
ha meg nem veri csak ordibál akkor hadd ordibáljon

This post was edited by Vismajor on Nov 9 2013 10:37am
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Nov 9 2013 10:38am
Quote (Vismajor @ Nov 9 2013 05:35pm)
Amúgy viccen kívül: miért nem hívod fel a rendőrséget? Elmagyarázod nekik a szitut aztán ők eldöntik mit akarnak kezdeni vele
Lehet röhögve lecsapja a diszpécser a telefont, és kiokosít a törvényekről, de lehet, hogy nem


>rendőrség
>magyarország
>2013

egyelőre még aztsem tudom pontosan hogy melyik ajtó mögül hallottam, aztan gondolom a nőnek sem esik nehezére arra az 5 percre álszenten viselkedni amíg meglátogatja ESETLEG a rendőrség, mégis mit csinálnának?
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Nov 9 2013 10:38am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 9 Nov 2013 18:32)
ki akarja szanaszét verni? ne csipkelődj már teis mint anarkin meg taszilo meg a többi nyomorek. nevetséges egyébként hogy mennyivel okosabbnak meg kulturaltabbnak gondolják magukat, aztán a hozzaszolasaik meg kimerülnek ilyen idegesítő csipkelődésben meg azon hogy ugrálnak a faszomon akarhol meglatnak. egyébként meg ha nem tartanák a bűnözőket ERŐSZAKKAL börtönben, akkor legalább őket már faszrahúzta volna pár gyilkos cigány, lehet tényleg jobblenne ha semmiféle erőszakot nem alkalmaznánk mi civilizált emberek sose


igazából te írtad hogy semmit sem tudsz, csak hallod a veszekedést

ahhoz meg semmi közöd, leszámítva hogy szólsz hogy talán nem kéne mert kihallatszik

szóval kikötöttünk ott hogy ha rád jön a dolog akkor basszál bele hármat a betonfalba és lehet hogy elmúlik, de ne embereken akard levezetni a hiperaktivitást
= post#2
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Nov 9 2013 10:39am
Quote (Vismajor @ Nov 9 2013 05:35pm)
Amúgy viccen kívül: miért nem hívod fel a rendőrséget? Elmagyarázod nekik a szitut aztán ők eldöntik mit akarnak kezdeni vele
Lehet röhögve lecsapja a diszpécser a telefont, és kiokosít a törvényekről, de lehet, hogy nem
e: és a rendőrség sem azzal kezdi, hogy a hóna alá csapja a gyereket, hanem figyelmeztetnek, egy egyenruhásnak meg nagyobb  "megfélemlítő" hatalma van talán
de aki ilyen elmerozzant, hogy veri a gyerekét annak mondjuk úgyis mindegy
ha meg nem veri csak ordibál akkor hadd ordibáljon


hát sztem azse tul hatasos es elfogadott gyereknevelesi modszer hogy ordibalod a gyereknek hogy a kurva anyádat
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Nov 9 2013 10:40am
Quote (Anarkin @ 9 Nov 2013 18:38)
igazából te írtad hogy semmit sem tudsz, csak hallod a veszekedést

ahhoz meg semmi közöd, leszámítva hogy szólsz hogy talán nem kéne mert kihallatszik

szóval kikötöttünk ott hogy ha rád jön a dolog akkor basszál bele hármat a betonfalba és lehet hogy elmúlik, de ne embereken akard levezetni a hiperaktivitást
= post#2


akkor ajánlom figyelmedbe ezt a topicot
http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=66844486&f=129&o=775
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Nov 9 2013 10:40am
Quote (Anarkin @ Nov 9 2013 05:38pm)
igazából te írtad hogy semmit sem tudsz, csak hallod a veszekedést

ahhoz meg semmi közöd, leszámítva hogy szólsz hogy talán nem kéne mert kihallatszik

szóval kikötöttünk ott hogy ha rád jön a dolog akkor basszál bele hármat a betonfalba és lehet hogy elmúlik, de ne embereken akard levezetni a hiperaktivitást
= post#2


jolvan vergödjel csak

Quote (sylke @ Nov 9 2013 05:40pm)
akkor ajánlom figyelmedbe ezt a topicot
http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=66844486&f=129&o=775



nevetek

This post was edited by BmA_BeMyAngel on Nov 9 2013 10:40am
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Nov 9 2013 10:40am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Nov 9 2013 05:39pm)
hát sztem azse tul hatasos es elfogadott gyereknevelesi modszer hogy ordibalod a gyereknek hogy a kurva anyádat


hát, persze, hogy nem... De ezt nem tiltja semmiféle törvény, max neked(jogosan) megvan a véleményed a nőről, és egyszer amikor előtted megy a lépcsőházban véletlen megbotlasz és neki esel
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Nov 9 2013 10:41am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 9 Nov 2013 18:38)
>rendőrség
>magyarország
>2013

egyelőre még aztsem tudom pontosan hogy melyik ajtó mögül hallottam, aztan gondolom a nőnek sem esik nehezére arra az 5 percre álszenten viselkedni amíg meglátogatja ESETLEG a rendőrség, mégis mit csinálnának?



ha csak ordit a gyerekkel, akkor nem igazan tudnak vele mit csinalni. ha veri a gyereket, annak nyoma van. en elso korben mondjuk becsengetnek mindket helyre vmi szoveggel, szerintem, ranezesre azert mar jobban el tudod donteni, hogy jo helyen jarsz-e, de az is biztos, hogy vesziteni max par percet fogsz az eletedbol.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1345679Next
Add Reply New Topic New Poll