d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Strife
Prev13456723Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Oct 22 2013 07:55am
Quote (Ghostmasterq @ Oct 22 2013 12:01pm)
de most a BliZzard is ad ki valami dota szeruseget, tele leszunk ilyen mobakkal


mindenki megérezte a pénz szagot

De amúgy ez a lol vs dota veszekedés elég nagy faszság, azon veszekedni hogy ki melyik hülye játékkal bassza el az idejét, miközben lényegében alig van különbség a kettő között elég ostobaságnak hangzik.
A lolban több pénz van, és a prok is jobban keresnek, ezek kívül a többi apró eltérés (deny oroszok runapagek masteryk) személyes preferencia kérdése. Mivel a lolba kijön 2 hetente új champ az lehet izgalmasabb, viszont ettől imba fos az egész, és folytonos korrekcióra szorul, meg lehet venni pénzért champeket azoknak akiknek nincs ideje.

Aki meg egyikkel sem játszik, mint például lestat, az is hülyeségeket beszél, mert hiába van egy menetnek vége, magasabb és a mérőszűmod nő vagy csökken, ez alapján jobb vagy rosszabb csapattársakat fogsz kapni, és egyre élvezhetőbbé válik a játék, és ez legalább nem mechanikus pvm, ami geciunalmas (engem mér egy rpg sem köt le egyáltalán)

tldr az összes videójáték faszság, és a dotás sírás pedig eléggé tryhard
kár hogy ilyen kibaszott addiktív az egész, biztos nem játszanék vele

This post was edited by jarabekg on Oct 22 2013 07:56am
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Oct 22 2013 08:48am
Quote (TrollBoss @ Oct 22 2013 01:26pm)
lol>>

mással én már nem fogok játszani hearthstone-n és lolon kívül


tokre megertelek, a helyedben mar en sem vennek tartos tejet
Member
Posts: 3,337
Joined: Apr 16 2006
Gold: 0.00
Oct 22 2013 08:49am
Quote (josheide @ 22 Oct 2013 11:38)
En a LoL-t se ertem, hogyan lett ilyen nepszeru.


frei.
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Oct 22 2013 09:54am
Quote (jarabekg @ Oct 22 2013 03:55pm)
mindenki megérezte a pénz szagot

De amúgy ez a lol vs dota veszekedés elég nagy faszság, azon veszekedni hogy ki melyik hülye játékkal bassza el az idejét, miközben lényegében alig van különbség a kettő között elég ostobaságnak hangzik.
A lolban több pénz van, és a prok is jobban keresnek, ezek kívül a többi apró eltérés (deny oroszok runapagek masteryk) személyes preferencia kérdése. Mivel a lolba kijön 2 hetente új champ az lehet izgalmasabb, viszont ettől imba fos az egész, és folytonos korrekcióra szorul, meg lehet venni pénzért champeket azoknak akiknek nincs ideje.

Aki meg egyikkel sem játszik, mint például lestat, az is hülyeségeket beszél, mert hiába van egy menetnek vége, magasabb és a mérőszűmod nő vagy csökken, ez alapján jobb vagy rosszabb csapattársakat fogsz kapni, és egyre élvezhetőbbé válik a játék, és ez legalább nem mechanikus pvm, ami geciunalmas (engem mér egy rpg sem köt le egyáltalán)

tldr az összes videójáték faszság, és a dotás sírás pedig eléggé tryhard
kár hogy ilyen kibaszott addiktív az egész, biztos nem játszanék vele


:d
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Oct 22 2013 10:07am
Quote (jarabekg @ 22 Oct 2013 15:55)
mindenki megérezte a pénz szagot

De amúgy ez a lol vs dota veszekedés elég nagy faszság, azon veszekedni hogy ki melyik hülye játékkal bassza el az idejét, miközben lényegében alig van különbség a kettő között elég ostobaságnak hangzik.
A lolban több pénz van, és a prok is jobban keresnek, ezek kívül a többi apró eltérés (deny oroszok runapagek masteryk) személyes preferencia kérdése. Mivel a lolba kijön 2 hetente új champ az lehet izgalmasabb, viszont ettől imba fos az egész, és folytonos korrekcióra szorul, meg lehet venni pénzért champeket azoknak akiknek nincs ideje.

Aki meg egyikkel sem játszik, mint például lestat, az is hülyeségeket beszél, mert hiába van egy menetnek vége, magasabb és a mérőszűmod nő vagy csökken, ez alapján jobb vagy rosszabb csapattársakat fogsz kapni, és egyre élvezhetőbbé válik a játék, és ez legalább nem mechanikus pvm, ami geciunalmas (engem mér egy rpg sem köt le egyáltalán)

tldr az összes videójáték faszság, és a dotás sírás pedig eléggé tryhard
kár hogy ilyen kibaszott addiktív az egész, biztos nem játszanék vele


érdekes
Member
Posts: 2,583
Joined: Dec 27 2009
Gold: 37.71
Warn: 10%
Oct 22 2013 10:25am
#strifebestmoba

en a helyedben nem bizakodnek ennyire, amit s2 csinal mostanaban az elegge undorito. jol ismerek par embert toluk (es ez nem az apam a blizzardnal dolgozik duma), es komolyan veszik, meg minden, meg hisznek benne, es szerintem meg vannak jo/erdekes otletek is a jatekban, de a oket ismerve biztos elkurnak valamit/ill. szponzort talalniuk az joval nehezebb lesz a rossz hirnevukkel + az, amit meg csinalnak az emberek hata mogott azt egy darabig nem fogjak lemosni magukrol, amennyiben kiderul/bebizonyosodik. nem hiszem, hogy lesz valami a jatekukbol, de meglatjuk...
amugy beta elvileg most osszel lenne, de szerintem biztosan csuszik
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Oct 22 2013 10:30am
ahogy neztem a kepeket, amugy szerintem most dota helyett siman csak a lolt probaljak lekoppintani. meg ha a legjobb jatek is lenne, akkor sem vennek tobbet semmit ezektol a szarhaziaktol.
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Oct 22 2013 11:41am
Quote (jarabekg @ 22 Oct 2013 15:55)
mindenki megérezte a pénz szagot

De amúgy ez a lol vs dota veszekedés elég nagy faszság, azon veszekedni hogy ki melyik hülye játékkal bassza el az idejét, miközben lényegében alig van különbség a kettő között elég ostobaságnak hangzik.
A lolban több pénz van, és a prok is jobban keresnek, ezek kívül a többi apró eltérés (deny oroszok runapagek masteryk) személyes preferencia kérdése. Mivel a lolba kijön 2 hetente új champ az lehet izgalmasabb, viszont ettől imba fos az egész, és folytonos korrekcióra szorul, meg lehet venni pénzért champeket azoknak akiknek nincs ideje.

Aki meg egyikkel sem játszik, mint például lestat, az is hülyeségeket beszél, mert hiába van egy menetnek vége, magasabb és a mérőszűmod nő vagy csökken, ez alapján jobb vagy rosszabb csapattársakat fogsz kapni, és egyre élvezhetőbbé válik a játék, és ez legalább nem mechanikus pvm, ami geciunalmas (engem mér egy rpg sem köt le egyáltalán)

tldr az összes videójáték faszság, és a dotás sírás pedig eléggé tryhard
kár hogy ilyen kibaszott addiktív az egész, biztos nem játszanék vele


mfw
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Oct 22 2013 11:44am
Strifenak mar most nagy szponzorai vannak, meg casualokra van beallitva a jatek. Biztos sikeres lesz, de nem tudom mennyire fogja megszorongatni a nagyobb konkurenciat.
Member
Posts: 15,766
Joined: Jul 30 2012
Gold: 70.00
Oct 22 2013 11:47am
fos mind 3-rom [x]
Go Back To Magyar Topic List
Prev13456723Next
Add Reply New Topic New Poll